Ar ruošiatės publikuoti straipsnį "Cell Press"?

Tai puiki akimirka visiems, siekiantiems mokslinės karjeros. Po ilgų sunkaus darbo metų visada malonu paskelbti savo rezultatus prestižiniame mokslo žurnale.

Šiuo metu tikriausiai pastebėjote, kad reikia sukurti grafinę "Cell Press" abstrakciją, tiesa? Kartais mokslininkams tai nėra lengva užduotis. Nesame įpratę galvoti apie dizainą, vaizdo kompoziciją ir išdėstymą.

Norėdami jums padėti, sukūrėme šią pamoką, kurioje derinama informacija iš "Cell Press" gairių ir dizaino patarimai iš Atkreipkite dėmesį į grafiką.

Kodėl man pirmiausia reikia grafinės abstrakcijos?

"Cell Press" apibrėžia grafinę abstrakciją kaip "vieno langelio vaizdas, skirtas tam, kad skaitytojai iš karto suprastų dokumento mintį." Jos tikslas - skatinti naršymą, tarpdisciplininį mokslą. Be to, jis padeda skaitytojams greitai nustatyti, kurie dokumentai yra labiausiai atitinkantys jų mokslinių tyrimų interesus.

Grafinė santrauka - tai vizualus pagrindinės jūsų darbo minties atvaizdavimas. Ji leidžia skaitytojui iš pirmo žvilgsnio pamatyti jūsų darbo santrauką ir nuspręsti, ar jį skaityti, ar ne.. Pasaulyje, kuriame niekas neturi laiko veltui ir kuriame yra pusiaujo vandenynas informacijos, norėdami pasiekti savo auditoriją, turite būti įtaigūs ir patrauklūs.

Pažvelkite į šį pavyzdį grafinė santrauka, sukurta "mind the graph" naudotojo straipsnyje apie Alzheimerio ligą:

Gražus ir informatyvus, tiesa? Jei norite pamatyti daugiau naudotojų figūrų, sukurtų naudojant Mind the Graph platformą, peržiūrėkite mūsų Mind the Graph patirties tinklaraščio straipsnius.

Mind the Graph patirties tinklaraščio straipsniuose pateikiame daugybę paveikslėlių iš paskelbtų straipsnių, trumpai paaiškindami pagrindinę paveikslėlio mintį.

Spustelėkite čia, jei norite pradėti naudoti Mind the Graph, grafinę abstrakcijų kūrimo programą

"Cell Press" grafinės abstrakcijos gairės 

Pirmas žingsnis | Pagrindinės gairės

 • Jūsų paveikslėlis turi būti 1200 kvadratinių taškų dydžio, 300 dpi raiškos, pdf, jpeg arba tiff formato.
 • Vizualinė tapatybė: Jie rekomenduoja naudoti spalvas, kurios atitinka ir papildo Cell Press interneto svetainėje naudojamas spalvas. Labai sodrios, pagrindinės spalvos gali blaškyti dėmesį.
 • Šriftas: Arial, 12-16 punktų. Grafinė santrauka yra vizualus kūrinys, todėl NENAUDOKITE per daug teksto, tik tai, kas būtina. Naudokite nedaug žodžių ir rekomenduojamą dydį, nes mažesni šriftai bus netinkami naudoti internete.
 • Grafinė santrauka turi skirtis nuo kitų jūsų darbo diagramų.

Svetainėje Atkreipkite dėmesį į grafiką galite nustatyti drobę 1200×1200 ir atsisiųsti ją 300 dpi formatu pdf formatu. Taigi galite sukurti visą grafinę abstrakciją naudodami proto grafiką. Tai gera idėja, leidžianti sutaupyti laiko ir sukurti labai profesionalią grafinę santrauką savo leidiniui.

Peržiūra_162368 (1)

Antras žingsnis | Turinys 

Sutelkite dėmesį į naujus atradimus - svarbiausią savo darbo informaciją.

Nustatykite informacijos prioritetus ir nepamirškite, kad grafinė santrauka skirta tam, kad skaitytojai iš karto suprastų, kas iš jos išplaukia.

Turite informuoti pagrindinius dalykus ir pritraukti skaitytoją, kad jis gautų daugiau informacijos.

 • Neįtraukite bet kokio tipo duomenų elementų, visas turinys turėtų būti grafinis.
 • Pabrėžkite naujus šio straipsnio rezultatus ir venkite ankstesnėje literatūroje pateiktų detalių.
 • Venkite įtraukti labiau spekuliatyvius elementus (nebent spekuliatyvus pobūdis gali būti akivaizdus vizualiai).

Daugiau apie tai galite paskaityti čia.

peržiūra_174520

 

Trečias žingsnis | Susitarimas 

Iliustracijos, nuotraukos, spalvos ir kiti vaizdiniai elementai yra sąjungininkai, padedantys sustiprinti grafinę abstrakciją tiek estetiškai, tiek nukreipti skaitytojo dėmesį į pagrindinius dominančius taškus. Grafinis abstraktas pasakoja istoriją. Srautą galite sukurti sujungdami proceso etapus linija arba rodyklėmis nukreipdami skaitytojus į kitą etapą.

 • Aiški pradžia ir pabaiga, skaitoma iš viršaus į apačią arba iš kairės į dešinę.
 • Pateikite vaizdinę nuorodą į biologinį pavaizduotų rezultatų kontekstą (subląstelinė vieta, audinio ar ląstelės tipas, rūšis,
  ir t. t.)
 • Išryškinkite vieną procesą arba paaiškinkite vieną dalyką.
 • Neturėti dėmesį blaškančių ir trukdančių elementų.
vaizdas (1)

Visos iliustracijos iš Mind the Graph turi dizaino modelį, kad galėtumėte juos maišyti ir sukurti harmoningą kūrinį. Išbandykite skirtingas spalvas, šriftus ir keiskite elementų dydį, kad pamatytumėte galimus derinius. Taip pat galite įkelti fotografiją arba diagramos vaizdą, kad užbaigtumėte savo grafinę abstrakciją.

Spustelėkite čia, jei norite pradėti naudoti Mind the Graph, grafinę abstrakcijų kūrimo programą

Ar norite sutaupyti laiko? Pradėkite nuo šablonų

Grafinių abstrakčių šablonų rasite svetainėje "Protu suvokti grafiką". Taip jums nereikės pradėti nuo tuščios drobės. Pasirinkite labiausiai patikusį ir esit įterpti savo turinį. Taip pat galite redaguoti puslapio dydį, kad jis atitiktų langelio spaudos grafinės abstrakcijos gaires, keisti iliustracijas ir pritaikyti taip, kaip norite.

Nemokami naudotojai gali vizualizuoti šablonus, bet ne juos redaguoti. Jei esate nemokamas naudotojas, galite naudoti šabloną kaip įkvėpimą savo kūrybai arba atnaujinkite savo planą, kad galėtumėte naudotis visomis Mind the Graph funkcijomis.

nepamirškite grafiko mokslinių iliustracijų
logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai