Baigiamojo medžiagos etapo metu dauguma "Cell Press" žurnaluose bus prašoma pateikti grafinę santrauką. Tai gali būti kliūtis, jei esate mokslininkas, o ne dizaineris. Nelengva rasti gražių ir moksliškai tikslių ląstelės signalinių kelių iliustracijų.  Tačiau jei esate Mind the Graph naudotojas, nesijaudinkite, turime specialias ląstelių membranų, biomolekulių ir biochemijos kategorijas. Tokiu būdu galėsite lengvai sukurti savo grafinę santrauką ar pristatymą.

Annemarie Tompsen parašė puikus straipsnis grafines santraukas "Cell Press" žurnaluose. Pasak autoriaus:

Grafinė santrauka - tai vieno langelio paveikslėlis, skirtas tam, kad skaitytojai iš karto pamatytų pagrindines jūsų darbo išvadas. Kai skaitytojai gali rinktis iš dešimčių darbų, šis vaizdinis komponentas pritraukia auditoriją prie jūsų darbo greičiau nei rašytinė santrauka. Šis paveikslėlis turi būti glaustas ir lengvai skaitomas. Kad skaitytojai vos žvilgtelėję galėtų įsisavinti pagrindinę jūsų darbo mintį.

 

Ląstelių membranų panaudojimas ląstelių signalams parodyti

 

Galite naudoti ląstelės membranos iliustraciją, kad sukurtumėte ląstelės foną, tada į savo kūrinį galite įtraukti visus kanalus, receptorius ir molekules.

Parengėme vaizdo pamoką, kuri padės jums sukurti grafinę ląstelės biologijos, molekulinės biologijos ir biochemijos santrauką:

 

 

Ląstelių membranų iliustracijos yra svarbios norint sukurti grafinę ląstelių signalizacijos abstrakciją. Mūsų platformoje rasite kelių stilių ir formatų ląstelių membranų iliustracijas. Tiesiog pasirinkite mėgstamiausią ir pradėkite kurti.

 

dienoraštis d

Be to, jei esate prenumeratorius, jums nereikia pradėti nuo baltos drobės, jei nenorite. Turime ląstelės ir molekulinės biologijos grafinių santraukų šablonų. Tiesiog pažvelkite ir pasirinkite mėgstamiausią.

 

 Jei nesate Mind the Graph naudotojas, galite pradėti nemokamai šiandien. Jei jau esate nemokamas naudotojas ir norite neribotą paskyrą, turime jums specialių kainų.

infografika63724-3

 

 

 

 

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai