На етапі підготовки фінальних матеріалів вашої роботи більшість Журнали Cell Press вимагатимуть графічну анотацію. Це може стати перешкодою, якщо ви вченийа не дизайнер. Нелегко знайти красиві та науково точні ілюстрації клітинні сигнальні шляхи.  Але, якщо ви Mind the Graph користувач, не хвилюйтеся, у нас є спеціальні категорії клітинних мембран, біомолекул та біохімії. Таким чином, ви можете створити свій графічна анотація або презентації легко.

Аннемарі Томпсен написала чудову стаття з графічний тези доповідей у журналах видавництва Cell Press. За словами автора:

Однопанельне зображення, графічне зображення Анотація призначена для того, щоб дати читачам змогу одразу ознайомитися з основними висновками вашої статті. Коли на вибір читачам пропонуються десятки робіт, це візуальний привертає увагу аудиторії до вашої статті швидше, ніж письмова анотація. Це зображення має бути лаконічним і легким для читання. Так, щоб читачі могли поглинути основне повідомлення вашої роботи з одного погляду.

 

Використання клітинних мембран для демонстрації клітинних сигналів

 

Ви можете використати ілюстрацію клітинної мембрани для створення фону клітини, а потім додати всі канали, рецептори та молекули до свого творіння.

Ми зробили відео підручник, який допоможе вам створити графічний реферат з клітинної біології, молекулярної біології та біохімії:

 

 

Ілюстрації клітинних мембран важливі для створення графічної абстракції клітинної сигналізації. На нашій платформі ви знайдете кілька стилів і форматів клітинних мембран. Просто оберіть свій улюблений і починайте творити.

 

блог d

Крім того, якщо ви передплатник, вам не обов'язково починати з білого аркуша, якщо ви не хочете. У нас є графічні шаблони рефератів з клітинної та молекулярної біології. Поглянь. і оберіть свій улюблений.

 

 Якщо ви не є учасником Mind the Графік ви можете розпочати безкоштовно вже сьогодні. Якщо ви вже є безкоштовним користувачем і хочете безлімітний акаунт, у нас є спеціальні ціни для вас.

infographic63724-3

 

 

 

 

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони