Makalenizin son materyalleri aşamasında, çoğu Cell Press dergileri Grafik Özet isteyecektir. Eğer bir tasarımcı değil de bilim adamıysanız bu bir engel olabilir. Hücre sinyal yollarının güzel ve bilimsel olarak doğru çizimlerini bulmak kolay değildir.  Ancak, bir Mind the Graph kullanıcısıysanız endişelenmeyin, hücre zarları, biyomoleküller ve biyokimya için özel kategorilerimiz var. Bu şekilde, grafiksel özetinizi veya sunumunuzu kolayca oluşturabilirsiniz.

Annemarie Tompsen harika bir makale Cell Press dergilerindeki grafiksel özetlerin. Yazara göre:

Tek panelli bir görüntü olan Grafik Özet, okuyuculara makalenizin ana bulgularına anında bir bakış sağlamak için tasarlanmıştır. Okuyucuların seçim yapabileceği düzinelerce makale varken, bu görsel bileşen bir kitleyi makalenize yazılı bir özetin çekebileceğinden daha hızlı çeker. Bu görsel özlü ve okunması kolay olmalıdır. Böylece okuyucular makalenizin ana mesajını sadece bir bakışta özümseyebilir.

 

Hücre sinyalizasyonunu göstermek için hücre zarlarını kullanma

 

Bir hücre arka planı oluşturmak için bir hücre zarı illüstrasyonu kullanabilir, ardından tüm kanalları, reseptörleri ve molekülleri eserinize ekleyebilirsiniz.

Hücre biyolojisi, moleküler biyoloji ve biyokimya konularında grafiksel özetinizi oluşturmanıza yardımcı olacak bir eğitim videosu hazırladık:

 

 

Hücre zarı illüstrasyonları, hücre sinyalizasyonunun grafiksel bir özetini oluşturmak için önemlidir. Platformumuzda hücre zarlarının çeşitli stil ve formatlarını bulabilirsiniz. Sadece favorinizi seçin ve oluşturmaya başlayın.

 

blog d

Bunun yanı sıra, eğer bir aboneyseniz, istemiyorsanız beyaz bir tuvalden başlamanıza gerek yok. Hücre ve moleküler biyolojinin grafiksel özet şablonlarına sahibiz. Sadece bak. ve favorinizi seçin.

 

 Eğer Mind the Graph kullanıcısı değilseniz, bugün ücretsiz olarak başlayabilirsiniz. Zaten ücretsiz bir kullanıcıysanız ve sınırsız bir hesap, sizin için özel fiyatlarımız var.

infographic63724-3

 

 

 

 

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar