Görsel olarak çekici ve bilimsel olarak doğru bir grafiksel özet, infografik veya sunum oluşturmak kolay bir iş değildir.  Bilim insanlarının iletişimlerini geliştirmelerine yardımcı olmak için çoğunlukla yaşam bilimleriyle ilgili binlerce bilimsel illüstrasyon içeren bir kütüphanemiz var.

Ancak, güzel bir illüstrasyon her şeyi düzeltmez. İyi yerleştirilmesi ve eserinizin diğer unsurlarıyla uyumlu olması gerekir.
Bu nedenle, ana illüstrasyonlara ek olarak, platformumuzu kullanarak çeşitli arka planlar, şekiller, simgeler ve ikincil illüstrasyonlar bulabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak farklı kombinasyonlar deneyebilir ve en iyisini seçebilirsiniz.

Bir manzara oluşturmak için arka planları, şekilleri ve illüstrasyonları birleştirmenin en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olacak bir eğitim hazırladık. Biz bir doğa teması seçtik, ancak siz de araştırma alanınızla ilgili grafiksel bir özet veya infografik oluşturmak için bu ipuçlarını kullanabilirsiniz.

preview_35079

 

Eğitim videosunu izleyin ve hayal gücünüzü serbest bırakın:

 

 

 

 

Bizim bir youtube kanali öğreticiler, ipuçları ve grafiksel soyut örneklerle. Her hafta yeni videolar izlemek için abone olun.

İhtiyacınız olan illüstrasyonu bulamazsanız, contact@mindthegraph.com adresine yazın ve yeni bir tane talep edin. Biz yaratıyoruz talep üzerine illüstrasyonlar abonelerimize gönderiyoruz. Talebinizden sonra illüstrasyonunuzun hazır olması birkaç gün sürer. Mind the Graph abonesi olmanın tüm avantajlarını görebilirsiniz Burada

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar