Vytvorenie grafický abstrakt, infografika alebo prezentácia, ktorá je vizuálne atraktívna a vedecky presná, nie je jednoduchá úloha.  Máme knižnicu s tisíckami vedecký ilustrácie, väčšinou zo života veda pomôcť vedcom zlepšiť ich komunikácia.

Krásna ilustrácia však nevyrieši všetko. Musí byť dobre umiestnená a ladiť s ostatnými prvkami vašej tvorby.
Okrem hlavných ilustrácií preto na našej platforme nájdete aj niekoľko pozadí, tvarov, ikon a sekundárnych ilustrácií. Môžete využiť svoju kreativitu a vyskúšať rôzne kombinácie a vybrať si tú najlepšiu.

Pripravili sme pre vás návod, ktorý vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako skombinovať pozadia, tvary a ilustrácie a vytvoriť tak krajinu. Vybrali sme príroda ale môžete použiť tipy na vytvorenie grafické abstraktné alebo infografiku o vašom výskum oblasť.

náhľad_35079

 

Pozrite si inštruktážne video a popustite uzdu svojej fantázii:

 

 

 

 

Máme kanál youtube s návodmi, tipmi a grafické abstraktné príklady. Prihlásiť sa k odberu a sledovať nové videá každý týždeň.

Ak nenájdete ilustráciu, ktorú potrebujete, napíšte na contact@mindthegraph.com a požiadajte o novú. Vytvárame ilustrácie na požiadanie našim predplatiteľom. Po vašej žiadosti trvá niekoľko dní, kým bude vaša ilustrácia pripravená. Môžete si pozrieť všetky výhody toho, že ste Mind the Graph predplatiteľ tu

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny