Stworzenie abstraktu graficznego, infografiki lub prezentacji, która jest atrakcyjna wizualnie i naukowo dokładna, nie jest łatwym zadaniem.  Mamy bibliotekę z tysiącami ilustracji naukowych, głównie z nauk przyrodniczych, aby pomóc naukowcom poprawić ich komunikację.

Piękna ilustracja nie załatwia jednak wszystkiego. Musi być dobrze umieszczona i pasować do innych elementów kreacji.
Dlatego też, oprócz głównych ilustracji, na naszej platformie można znaleźć kilka teł, kształtów, ikon i dodatkowych ilustracji. Możesz użyć swojej kreatywności, aby wypróbować różne kombinacje i wybrać najlepszą.

Przygotowaliśmy samouczek, który pomoże ci znaleźć najlepszy sposób łączenia tła, kształtów i ilustracji w celu stworzenia krajobrazu. Wybraliśmy motyw natury, ale możesz wykorzystać te wskazówki do stworzenia abstrakcji graficznej lub infografiki na temat swojej dziedziny badań.

preview_35079

 

Obejrzyj film instruktażowy i puść wodze fantazji:

 

 

 

 

Mamy kanał youtube z samouczkami, wskazówkami i abstrakcyjnymi przykładami graficznymi. Subskrybuj, aby oglądać nowe filmy co tydzień.

Jeśli nie znajdziesz ilustracji, której potrzebujesz, po prostu napisz na adres contact@mindthegraph.com i poproś o nową. Tworzymy ilustracje na żądanie do naszych subskrybentów. Po złożeniu wniosku, ilustracja będzie gotowa w ciągu kilku dni. Możesz zobaczyć wszystkie korzyści płynące z bycia subskrybentem Mind the Graph tutaj

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony