Napisanie artykułu naukowego to bardzo ważny etap w życiu naukowca. Ostatecznie, należy dobrze komunikować wyniki uzyskane po wielu latach intensywnej pracy. Możesz mieć nowe dane, ale musisz to zrobić w atrakcyjny sposób. Niektórzy pracownicy nadal starają się organizować, podsumowywać i zapisywać swoją pracę przez wiele lat. Jeśli tak jest w Twoim przypadku, nie musisz się martwić. Niestety, naukowcy zwykle nie są w stanie komunikować się ze sobą.

Oprócz escrever, graficzne CV są obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek. Możesz uważać, że jest to świetny sposób na komunikację w sieci lub możesz nie lubić tego pomysłu. W końcu nie jesteśmy projektantami (przynajmniej ja nie jestem). W związku z tym, że wiele czasopism naukowych publikuje graficzne streszczenia, staramy się stworzyć obraz, który odzwierciedli naszą pracę w profesjonalny sposób. Nie można poświęcić wielu lat na studiowanie jakiegoś zagadnienia, a następnie objaśnianie go światu w sposób mało profesjonalny i dziecinny. Z pewnością zgadzasz się z tym. Ale najważniejsze jest to. Jak stworzyć profesjonalne CV, które będzie odzwierciedlało moją pracę i moich znajomych?

Expectativa:

Captura1

Rzeczywistość:

Captura2

Jeśli jesteś użytkownikiem grafiki, z pewnością wiesz, że mamy największą bibliotekę ilustracji naukowych. To ponad dwieście milionów ilustracji naukowych, które pomogą Ci zwizualizować Twoje badania i sprawią, że będą one atrakcyjne.

Captura3

Ale, jak już mówiłem, nie jesteśmy projektantami i często ilustracje nie są wystarczające. Precyzyjnie łączymy i dodajemy tekst, grafikę, rdzenie i wszystko inne. Dlatego nie jesteśmy tylko biblioteką ilustracji naukowych. Jesteśmy łatwą w użyciu platformą online, która umożliwia stworzenie własnego graficznego CV.

Oprócz udostępnianych przez nas narzędzi i funkcji, znajdziesz tu również szablony graficzne, które mają na uwadze grafikę. W związku z tym nie ma potrzeby korzystania z bransoletki w kolorze brązowym. Możesz także zwizualizować wszystkie nasze modele graficzne na abstrakcji, aby się nimi zainspirować. Na niektórych przykładach można znaleźć olhadę:

Modelos de farmacologia:

preview_118313

Modelos de biologia celular:

preview_118315

Modelos de botânica: 

preview_118314

Modelos médicos:  W związku z tym, jak ja, jako lekarz, mogę stworzyć atrakcyjne figury, aby wyjaśnić leczenie moim pacjentom? Jak wybrać interesujące przykłady lub grafiki do swoich programów, prezentacji i prac badawczych?

preview_118316

Możesz sprawdzić wszystkie informacje na naszej platformie, korzystając z niej bezpłatnie i eksperymentalnie. Na koniec tych treści mamy nadzieję, że pomożemy naukowcom w komunikowaniu się z całym światem.

dbałość o grafikę i ilustracje naukowe

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony