Створення наукової статті є дуже важливим етапом у науковому житті. Нарешті, ви точно повідомите про результати, отримані через кілька років тривалої роботи. Ви можете отримати нові дані, але точніше - від маніпуляції з ними. Деякі запити також потрібні для того, щоб організувати, відновити та зберегти всю свою роботу на довгі роки. Якщо це ваш випадок, ми не можемо точно сказати, як саме це зробити. Проте, як правило, науковці не схильні до спілкування.

Крім того, графічні резюме зараз важливіші, ніж будь-коли. Ви можете подумати, що це добре для спілкування на мові, або ви можете запропонувати ідею. Нарешті, ми більше працюємо і не є дизайнерами (менше - не є). Оскільки багато років поспіль наукові огляди дають графічні резюме, ми намагаємося створити образ, який відображає нашу роботу у професійній формі. Ви не зможете витратити багато років, вивчаючи асинхронний та експліцитний світ у дуже професійній та інфантильній формі. Ви, безумовно, згодні з цим. Але найголовніше - ось що. Як створити професійне резюме, яке відображатиме мою роботу та мої дружні стосунки?

Очікування:

Captura1

Реалідаде:

Captura2

Якщо ви користуєтесь графікою, ви, мабуть, знаєте, що ми маємо найбільшу бібліотеку наукових ілюстрацій. Більше мільйона наукових ілюстрацій, які допоможуть вам візуалізувати свій запит і отримати пропозицію.

Captura3

Але, як я вже зрозуміла, ми не є дизайнерами, і в деяких випадках ілюстрації не є достатніми. Ми вміємо поєднувати та додавати текст, графіку, коди та багато іншого. І тому, що у нас немає бібліотеки з науковими ілюстраціями. Somos una plataforma online de fácil utilización que lhe permitirá criar o seu resumé gráfico de raiz.

Окрім усіх ферментів та функцій, які ми надаємо, ви також знайдете шаблони графічних абстракцій, що пропонуються в розділі "Графіка". У такій формі ви не можете точно сказати, що у вас вийде щось подібне. Ви також можете візуалізувати всі наші графічні моделі, щоб надихнутися. Dê uma olhada em alguns exemplos:

Моделі фармакології:

preview_118313

Моделі клітинної біології:

preview_118315

Ботанічні моделі: 

preview_118314

Медичні моделі:  Чи можу я, як лікар, намалювати привабливі образи, щоб пояснити процес лікування моїм пацієнтам? Які люди чи графіки цікаві для моїх аулів, презентацій та робочих місць для опитування?

preview_118316

Ви можете переглядати всю інформацію на нашій платформі безкоштовно та експериментувати. Ми сподіваємось, що ми зможемо навчити вчених спілкуватися зі світом про свою науку.

ознайомлений з графікою наукових ілюстрацій

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони