Sukurti vizualiai patrauklią ir moksliškai tikslią grafinę santrauką, infografiką ar pristatymą nėra lengva užduotis.  Turime biblioteką su tūkstančiais mokslinių iliustracijų, daugiausia iš gyvybės mokslų, kad padėtume mokslininkams pagerinti jų komunikaciją.

Tačiau graži iliustracija ne viską išsprendžia. Ji turi būti gerai išdėstyta ir derėti prie kitų jūsų kūrinio elementų.
Todėl, be pagrindinių iliustracijų, naudodamiesi mūsų platforma galite rasti keletą fonų, formų, piktogramų ir antrinių iliustracijų. Pasitelkę kūrybiškumą galite išbandyti įvairius derinius ir išsirinkti geriausią.

Parengėme vadovėlį, kuris padės jums rasti geriausią būdą derinti fonus, formas ir iliustracijas, kad sukurtumėte kraštovaizdį. Mes pasirinkome gamtos temą, tačiau patarimais galite pasinaudoti kurdami grafinę abstrakciją ar infografiką apie savo tyrimų sritį.

Peržiūra_35079

 

Žiūrėkite mokomąjį vaizdo įrašą ir leiskite pasireikšti savo vaizduotei:

 

 

 

 

Turime youtube kanalas su vadovėliais, patarimais ir grafiniais abstrakčiais pavyzdžiais. Prenumeruokite ir kas savaitę žiūrėkite naujus vaizdo įrašus.

Jei nerandate reikiamos iliustracijos, tiesiog parašykite adresu contact@mindthegraph.com ir paprašykite naujos. Mes kuriame iliustracijos pagal poreikį mūsų prenumeratoriams. Pateikus užklausą, iliustracija bus paruošta per kelias dienas. Galite pamatyti visus Mind the Graph prenumeratoriaus privalumus čia

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai