Ви збираєтеся опублікувати статтю на Cell Press?

Це чудовий момент для будь-якої наукової кар'єри. Після років наполегливої праці завжди приємно опублікувати свої результати в престижному науковому журналі.

Напевно, в цей момент Ви помітили, що Вам необхідно створити графічний реферат для Cell Press, так? Іноді це нелегке завдання для науковців. Ми не звикли думати про дизайн, композицію та розташування зображень.

Щоб допомогти вам у цьому, ми створили цей посібник, об'єднавши інформацію з Посібника з клітинної преси та поради щодо дизайну з Слідкуйте за графіком.

Навіщо взагалі потрібна графічна анотація?

Cell Press визначає графічний реферат як "однопанельне зображення, яке призначене для того, щоб читачі одразу зрозуміли основну ідею статті". Його мета - заохочувати перегляд, сприяти міждисциплінарним дослідженням. Крім того, він допомагає читачам швидко визначити, які статті є які найбільше відповідають їхнім дослідницьким інтересам.

Графічна анотація - це візуальне представлення основної суті вашої роботи. Він дозволяє читачеві з першого погляду побачити короткий зміст вашої роботи, а потім вирішити, читати її чи ні.. У світі, де ніхто не гає часу, а також безмежного океану доступної інформації, вам потрібно бути впевненим у собі та привабливим, щоб достукатися до своєї аудиторії.

Подивіться на цей приклад графічний реферат, створений розумом користувача графіка в статті про хворобу Альцгеймера:

Красиво та інформативно, чи не так? Щоб побачити більше цифр користувачів, створених за допомогою платформи Mind the Graph, перегляньте наші статті в блозі Mind the Graph Experience Blog.

У статтях блогу Mind the Graph Experience Blog ми збираємо багато рисунків з опублікованих робіт з коротким поясненням основної ідеї рисунка.

Натисніть тут, щоб почати використовувати Mind the Graph, графічний редактор рефератів

Керівництво з графічного реферування Cell Press 

Крок перший | Основні вказівки

 • Зображення має бути розміром 1200 пікселів у квадраті з роздільною здатністю 300 dpi у форматі pdf, jpeg або tiff.
 • Візуальна ідентичність: Вони рекомендують використовувати кольори, які відповідають і доповнюють кольори, що використовуються на веб-сайті Cell Press. Насичені, основні кольори можуть відволікати увагу.
 • Шрифт: Використовуйте Arial, 12-16 кегль. Графічна анотація - це візуальне творіння, тому НЕ використовуйте занадто багато тексту, тільки необхідне. Використовуйте кілька слів і рекомендований розмір, тому що менші шрифти не матимуть права на участь в онлайні.
 • Графічна анотація повинна відрізнятися від інших діаграм у вашій роботі.

На Слідкуйте за графіком ви можете встановити полотно 1200×1200 і завантажити його з роздільною здатністю 300 dpi у форматі pdf. Таким чином, ви зможете створити весь графічний реферат, використовуючи графік. Це гарна ідея, щоб заощадити час і створити дуже професійну графічну анотацію для вашої публікації.

preview_162368 (1)

Крок другий | Зміст 

Зосередьтеся на нових результатах - найважливішій інформації вашої статті.

Визначте пріоритетність інформації і пам'ятайте, що графічна анотація призначена для того, щоб читачі одразу зрозуміли основну ідею статті.

Вам потрібно повідомити основне і залучити читача до отримання додаткової інформації.

 • Не включайте елементи даних будь-якого типу, весь контент повинен бути у графічній формі
 • Наголошуйте на нових результатах, отриманих в поточній роботі, і уникайте деталей з попередньої літератури.
 • Уникайте включення характеристик, які є більш спекулятивними (за винятком випадків, коли спекулятивний характер не може бути очевидним візуально)

Більше про це ви можете прочитати тут.

preview_174520

 

Крок третій | Аранжування 

Ілюстрації, фотографії, кольори та інші візуальні елементи є союзником для покращення графічного реферату як естетично, так і за рахунок спрямовуючи увагу читача на ключові моменти, які його цікавлять. Графічна анотація розповідає історію. Ви можете створити потік, з'єднавши етапи процесу лінією або використовуючи стрілки, щоб вказати читачам на наступний крок.

 • Має чіткий початок і кінець, "читається" зверху вниз або зліва направо
 • Надавати візуальну інформацію про біологічний контекст зображених результатів (субклітинна локалізація, тип тканини або клітини, вид),
  тощо).
 • Виділіть один процес або проясніть один момент
 • Без відволікаючих і захаращуючих елементів
зображення (1)

Всі ілюстрації з Mind the Graph мати шаблон дизайну, щоб ви могли змішувати їх і створювати гармонійне творіння. Спробуйте різні кольори, шрифти та змініть розмір елементів, щоб побачити можливі комбінації. Ви також можете завантажити фотографію або зображення діаграми, щоб доповнити свій графічний реферат.

Натисніть тут, щоб почати використовувати Mind the Graph, графічний редактор рефератів

Хочете заощадити час? Почніть з шаблонів

Ви знайдете графічні абстрактні шаблони в розділі Mind the Graph. Таким чином, вам не потрібно починати з чистого аркуша. Виберіть той, який вам найбільше сподобався, і вставляйте свій контент. Ви також можете відредагувати розмір сторінки, щоб він відповідав розмірам комірок, змінити ілюстрації та налаштувати графічний реферат так, як вам потрібно.

Вільні користувачі можуть візуалізувати шаблони, але не редагувати їх. Якщо ви вільний користувач, ви можете використовувати шаблон як натхнення для своєї творчості або оновити свій тарифний план, щоб отримати доступ до всіх функцій Mind the Graph.

зверніть увагу на графічні наукові ілюстрації
logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони