Šiame nuostabiame straipsnyje pateikiami statistiniai duomenys, apibendrinantys XTALKDB duomenis. Vos per kelias minutes autorius sukūrė infografiką, paaiškinantį rūšių pasiskirstymą XTALKDB.

Patikrinkite originalus straipsnis čia.

Kadangi žmonės yra vizualūs sutvėrimai, paveikslėliai vis dar yra geriausias būdas paaiškinti savo tyrimą su tiek detalių, kiek tik norite.

Mokslininkai sukūrė duomenų bazę, kurioje užfiksuoti konkrečių signalų kelių porų ir rūšių bei audinių, kuriuose jie stebimi, tarpusavio ryšiai.

Biologijos mokslų katedros mokslininkų grupė, vadovaujama Saros Sam (2016), pranešė, kad, receptoriams suvokiant išorinį signalą, keičiasi tarpinių baltymų veikla.

Taip reguliuojami transkripcijos veiksniai, kurie moduliuoja tikslinių genų raišką. Kiekvienai kelių porai XTalkDB įrašoma išsami informacija, apibūdinanti eksperimentines sąlygas, kuriomis buvo aptiktas susikirtimas.

Ląstelės vertina aplinką ir reaguoja į ją naudodamos signalinius kelius. Signalizavimo kelią paprastai sudaro aiškiai apibrėžtas receptorių, tarpinių signalinių baltymų, transkripcijos veiksnių ir tikslinių genų reguliavimo ir fizinės sąveikos rinkinys.

"XTalkDB" svetainėje mokslininkams suteikiama paprasta naudoti sąsaja, kuria naudodamiesi jie gali naršyti informaciją apie kryžminius ryšius, pateikdami užklausą apie vieną ar kelis dominančius kelius ar molekules.

Tyrime dalyvavo 650 porų.

Grafinis abstraktas, paremtas Mind the Graph

success-case-XTALKDB-a-database-of-signaling-pathway-crosstalk
Pagaminta iš Mind the Graph

Aptardami galimus patobulinimus, "rankinis kuratorinis procesas, kuriuo grindžiama XTalkDB, turi trūkumų, ypač kai siekiame išplėsti duomenų bazės aprėptį.

Planuojame sukurti natūralios kalbos apdorojimo sistemą, kuri įvertins publikacijas pagal tikimybę, kad jose bus užfiksuotas kryžminis ryšys. Tuomet kuratorius galės sutelkti dėmesį į aukštai įvertintas publikacijas", - pripažįsta jie.

Dokumentų poveikis ir našumas

Galime analizuoti su Altmetric duomenų, kad šis dokumentas yra visų metrikų viršutinė dalis visuose NIH finansuojamuose straipsniuose pagal dimensijas.

Pasinaudokite infografikos galia ir savo straipsniui pagyvinti. Išbandykite Mind the Graph!

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai