У цій дивовижній статті наведено статистику, що узагальнює дані в XTALKDB. Всього за кілька хвилин автор створив інфографіку, яка пояснює поширення видів у XTALKDB.

Перевірте оригінал статті тут.

Оскільки люди є візуальними істотами, зображення все ще залишаються найкращим способом пояснити ваше дослідження з такою кількістю деталей, яку ви хочете.

Вчені розробили базу даних, яка документує перехресні перешкоди між певними парами сигнальних шляхів та видами і тканинами, в яких вони спостерігаються

Дослідницька група під керівництвом Сари Сем з Департаменту біологічних наук (2016) повідомила, що сприйняття зовнішнього сигналу рецепторами призводить до зміни активності проміжних білків.

Це призводить до регуляції факторів транскрипції, які модулюють експресію генів-мішеней. Для кожної пари шляхів XTalkDB записує детальну інформацію, що описує експериментальні умови, за яких було виявлено перехресні перешкоди.

Клітини оцінюють навколишнє середовище та реагують на нього за допомогою сигнальних шляхів. Сигнальний шлях зазвичай містить чітко визначений набір регуляторних і фізичних взаємодій між рецепторами, проміжними сигнальними білками, факторами транскрипції та генами-мішенями.

Веб-сайт XTalkDB надає вченим простий у використанні інтерфейс для перегляду інформації про перехресні завади шляхом запиту одного або декількох шляхів або молекул, які їх цікавлять.

У дослідженні взяли участь 650 пар.

Графічний реферат powered by Mind the Graph

success-case-XTALKDB-a-database-of-signaling-pathway-crosstalks
Зроблено з використанням Mind the Graph

Обговорюючи можливі покращення, "Ручний процес курації, що лежить в основі XTalkDB, має свої обмеження, особливо коли ми прагнемо розширити охоплення бази даних.

Ми плануємо розробити систему обробки природної мови, яка оцінюватиме публікації на основі їхньої ймовірності документування перехресних перешкод. Тоді куратор зможе зосередитися на публікаціях з високим рейтингом", - визнають вони.

Вплив та результативність статей

Ми можемо проаналізувати за допомогою Altmetric дані про те, що ця стаття знаходиться на верхня частина всіх показників у всіх статтях, що фінансуються NIH у Dimensions.

Використовуйте силу інфографіки, щоб покращити свою статтю. Спробуйте Mind the Graph!

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони