Jei norite žingsnis po žingsnio parodyti metodiką, pavyzdžiui, laboratorijos protokolą arba chirurginę procedūrą, gera galimybė yra laiko juostos infografikas. Taip pat tai būdas paaiškinti ligos eigą. Peržiūrėkite šiuos laiko juostos šablonų pavyzdžius:

Grafinis abstraktas šabloną galima rasti mintyse apie grafiką, todėl jums nereikia pradėti nuo tuščios drobės. Šablonai labai padeda sutaupyti laiko ir nustatyti tvarką. Jie yra geriausias būdas pradėti kurti.

Pirmiausia reikia pasirinkti mėgstamą grafinį abstrakcijos šabloną. Tada pakeiskite elementus ir spalvas, kad turėtumėte pritaikytą infografiką. Taip pat galite naudoti šablonus kaip įkvėpimo šaltinį, kad sukurtumėte savo modelį.

peržiūra_180729

Be to, jei norite sužinoti, kaip mūsų dizaineriai sukuria tokį grafinį abstraktų šabloną, žiūrėkite mūsų vaizdo pamoką. Žiūrėdami mūsų vaizdo įrašus gausite dizaino patarimų, kaip sukurti kažką profesionalaus ir sutaupyti laiko. Jei publikuojate straipsnį, kuriate pristatymą ir turite laikytis termino, vaizdo pamokos bus sąjungininkas šiame procese.

Kaip sukurti grafinę abstrakciją?

Šiame vaizdo įraše paaiškinome, kaip sukurti keturių žingsnių infografiką, tačiau galite jį pritaikyti pagal savo poreikius. Taigi, jei jums reikia sukurti grafinę abstrakciją, kurioje būtų rodomas kitoks žingsnių skaičius, tiesiog šiek tiek pakeiskite jų išdėstymą.

 

Kiekvieną savaitę pridedame vaizdo įrašų pamokas apie mūsų "YouTube" kanalas. Mūsų dizaineriai rengia vaizdo įrašus su patarimais ir pasiūlymais, kaip sukurti profesionalią ir patrauklią grafinę abstrakciją ar pristatymą. Tikslas - įgalinti mokslininkus ir pagerinti komunikaciją mokslo srityje.

Pridedame nauji vaizdo įrašai kiekvieną savaitę. Laikykitės!

Ar po visų šių patarimų esate pasirengę pradėti tobulinti savo pristatymus ir publikacijas? Pradėkite dabar nemokamai:

nepamirškite grafiko mokslinių iliustracijų

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai