Інфографіка з часовою шкалою - хороший варіант, якщо ви хочете показати методику крок за кроком, як лабораторний протокол або хірургічну процедуру. Також це спосіб пояснити розвиток хвороби. Подивіться на ці приклади шаблонів часових шкал:

Графічна анотація шаблон доступний на графікутому вам не потрібно починати з чистого аркуша. Шаблони дуже корисні, щоб заощадити час і встановити порядок. Це найкращий спосіб почати творити.

Спершу вам потрібно вибрати свій улюблений графічний шаблон абстракції. Потім змініть елементи та кольори, щоб отримати індивідуальну інфографіку. Так само ви можете використовувати шаблони як натхнення для створення власної моделі.

preview_180729

Крім того, якщо ви хочете дізнатися, як наші дизайнери створюють графічні абстрактні шаблони, подібні до цих, перегляньте наш відеоурок. Переглядаючи наші відео, ви отримаєте поради щодо дизайну, які допоможуть вам створити щось професійне та заощадити час. Якщо ви публікуєте статтю, створюєте презентацію і вам потрібно встигнути до дедлайну, відеоуроки стануть вашим союзником у цьому процесі.

Як створити графічний реферат?

У цьому відео ми пояснили, як створити інфографіку з чотирьох кроків, але ви можете адаптувати її під свої потреби. Тож якщо вам потрібно створити графічну анотацію з іншою кількістю кроків, просто трохи змініть розташування.

 

Щотижня ми додаємо відеоуроки про наш канал на youtube. Наші дизайнери створюють відео з порадами та рекомендаціями щодо створення професійної та привабливої графічної анотації або презентації. Мета - розширити можливості науковців та покращити комунікацію в науці.

Ми додаємо нові відео щотижня. Залишайтеся з нами!

Після всіх цих порад ви готові почати вдосконалювати свої презентації та публікації? Почніть зараз безкоштовно:

зверніть увагу на графічні наукові ілюстрації

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони