Infografika z osią czasu jest dobrym rozwiązaniem, jeśli chcesz pokazać metodologię krok po kroku jako protokół laboratoryjny lub procedurę chirurgiczną. Jest to również sposób na wyjaśnienie postępu choroby. Zobacz te przykłady szablonów osi czasu:

Streszczenie graficzne szablon jest dostępny na wykresie umysłuDzięki temu nie trzeba zaczynać od zera. Szablony są bardzo pomocne w oszczędzaniu czasu i ustalaniu aranżacji. Są one najlepszym sposobem na rozpoczęcie tworzenia.

Najpierw należy wybrać ulubiony szablon abstrakcji graficznej. Następnie zmień elementy i kolory, aby uzyskać spersonalizowaną infografikę. Możesz również użyć szablonów jako inspiracji do stworzenia własnego modelu.

preview_180729

Ponadto, jeśli chcesz dowiedzieć się, jak nasi projektanci tworzą abstrakcyjne szablony graficzne, takie jak te, obejrzyj nasz samouczek wideo. Oglądając nasze filmy, otrzymasz wskazówki dotyczące projektowania, aby stworzyć coś profesjonalnego i zaoszczędzić czas. Jeśli publikujesz artykuł, tworzysz prezentację i masz termin do dotrzymania, samouczki wideo będą sprzymierzeńcem w tym procesie.

Jak stworzyć abstrakcję graficzną?

W tym filmie wyjaśniliśmy, jak stworzyć infografikę z czterema krokami, ale można ją dostosować do własnych potrzeb. Jeśli więc chcesz stworzyć abstrakt graficzny przedstawiający inną liczbę kroków, po prostu zmień nieco układ.

 

Co tydzień dodajemy samouczki wideo dotyczące nasz kanał youtube. Nasi projektanci tworzą filmy z poradami i sugestiami dotyczącymi tworzenia profesjonalnych i atrakcyjnych graficznie streszczeń lub prezentacji. Celem jest wzmocnienie pozycji naukowców i poprawa komunikacji w nauce.

Dodajemy nowe filmy co tydzień. Bądź na bieżąco!

Czy po tych wszystkich wskazówkach jesteś gotowy, aby zacząć ulepszać swoje prezentacje i publikacje? Zacznij teraz za darmo:

ilustracje naukowe do wykresów

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony