Infografika s časovou osou je dobrou volbou, pokud chcete ukázat metodiku krok za krokem jako laboratorní protokol nebo chirurgický zákrok. Také je to způsob, jak vysvětlit vývoj nemoci. Podívejte se na tyto příklady šablon časových os:

Grafický abstrakt šablona je k dispozici na mysli graf, takže nemusíte začínat s prázdným plátnem. Šablony jsou velmi užitečné pro úsporu času a nastavení uspořádání. Jsou nejlepším způsobem, jak začít s tvorbou.

Nejprve si musíte vybrat svou oblíbenou grafickou šablonu abstraktu. Poté změňte prvky a barvy, abyste získali infografiku na míru. Stejně tak můžete šablony použít jako inspiraci pro vytvoření vlastního modelu.

preview_180729

Pokud chcete vědět, jak naši designéři vytvářejí grafické abstraktní šablony, jako jsou tyto, podívejte se na náš videonávod. Při sledování našich videí získáte tipy pro návrháře, abyste vytvořili něco profesionálního a ušetřili čas. Pokud publikujete článek, vytváříte prezentaci a máte termín, který musíte dodržet, videonávody vám budou v tomto procesu spojencem.

Jak vytvořit grafický abstrakt?

V tomto videu jsme vysvětlili, jak vytvořit infografiku ve čtyřech krocích, ale můžete si ji přizpůsobit svým potřebám. Pokud tedy potřebujete vytvořit grafický abstrakt zobrazující jiný počet kroků, stačí jen trochu změnit uspořádání.

 

Každý týden přidáváme videonávody na náš kanál na youtube. Naši designéři vytvářejí videa s tipy a návrhy na vytvoření profesionální a atraktivní grafické abstrakce nebo prezentace. Cílem je posílit postavení vědců a zlepšit komunikaci ve vědě.

Přidáváme nová videa každý týden. Zůstaňte naladěni!

Jste po všech těchto tipech připraveni začít zlepšovat své prezentace a publikace? Začněte nyní zdarma:

pozor na grafické vědecké ilustrace

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony