Infografika s časovou osou je dobrou voľbou, ak chcete ukázať metodiku krok za krokom ako laboratórny protokol alebo chirurgický zákrok. Tiež je to spôsob, ako vysvetliť priebeh ochorenia. Pozrite si tieto príklady šablón časovej osi:

Grafický abstrakt šablóna je k dispozícii na mysli graf, takže nemusíte začínať od čistého plátna. Šablóny sú veľmi užitočné na ušetrenie času a nastavenie usporiadania. Sú najlepším spôsobom, ako začať tvorbu.

Najprv si musíte vybrať svoju obľúbenú grafickú šablónu abstraktu. Potom zmeňte prvky a farby, aby ste získali infografiku na mieru. Rovnako môžete použiť šablóny ako inšpiráciu na vytvorenie vlastného modelu.

náhľad_180729

Ak chcete vedieť, ako naši dizajnéri vytvárajú grafické abstraktné šablóny, ako sú tieto, pozrite si náš videonávod. Pri sledovaní našich videí získate tipy na dizajn, aby ste vytvorili niečo profesionálne a ušetrili čas. Ak publikujete prácu, vytvárate prezentáciu a máte termín, ktorý musíte dodržať, videonávody budú v tomto procese spojencom.

Ako vytvoriť grafický abstrakt?

V tomto videu sme vysvetlili, ako vytvoriť infografiku v štyroch krokoch, ale môžete si ju prispôsobiť svojim potrebám. Ak teda potrebujete vytvoriť grafický abstrakt zobrazujúci iný počet krokov, stačí trochu zmeniť usporiadanie.

 

Každý týždeň pridávame videonávody na náš kanál na youtube. Naši dizajnéri vytvárajú videá s tipmi a návrhmi na vytvorenie profesionálneho a atraktívneho grafického abstraktu alebo prezentácie. Cieľom je posilniť postavenie vedcov a zlepšiť komunikáciu vo vede.

Pridávame nové videá každý týždeň. Zostaňte naladení!

Ste po všetkých týchto tipoch pripravení začať zlepšovať svoje prezentácie a publikácie? Začnite teraz zadarmo:

vedecké ilustrácie grafu

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny