Používateľom poskytujeme šablóny, aby nemuseli začínať od prázdneho plátna. Je to najlepší spôsob, ako ušetriť čas a vytvoriť niečo pútavé.

Použitie grafickej abstraktnej šablóny je veľmi jednoduché. Ak ste predplatiteľom, stačí prejdite do našej galérie a vyberte si najlepšiu šablónu, kliknite na ňu a začnite vytvárať infografiku. Môžete si tiež vybrať šablónu v pracovnom priestore. Takto môžete vyskúšať rôzne štýly a vybrať si svoj obľúbený. Ak nie ste predplatiteľom, môžete šablóny použiť ako inšpiráciu pre svoju tvorbu alebo investovať niekoľko dolárov aby ste mali prístup ku všetkým funkciám grafu.

pop_up_template

Našiel som grafickú šablónu abstraktu, ktorá sa mi páčila, ale nie je z môjho odboru. Čo teraz?

Šablónu môžete prispôsobiť, zmeniť farby, ikony a ilustrácie. Všetky položky sú prispôsobiteľné, čo vám umožní mať exkluzívnu infografiku.

Pozrite si náš videonávod na prispôsobenie šablóny:

Každý týždeň pridávame videonávody na náš kanál na youtube. Naši dizajnéri vytvárajú videá s tipmi a návrhmi na vytvorenie profesionálneho a atraktívneho grafického abstraktu alebo prezentácie. Cieľom je posilniť postavenie vedcov a zlepšiť komunikáciu vo vede. Pridávame nové videá každý týždeň. Zostaňte naladení!

Ste pripravení začať?

vedecké ilustrácie grafu

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny