Studentai, ieškantys aukštojo mokslo įstaigos, tikriausiai visi šią patirtį apibūdintų tuo pačiu žodžiu: pribloškiantis. Renkantis mokyklą reikia atsižvelgti į begalę veiksnių: reitingus, studijų rezultatus, studentų demografiją, dėstytojus, turimas programas ir kursus, absolventų užimtumą, studentų gyvenimą ir dar daugiau. Dėl tokio statistinių duomenų kiekio galva apsisuktų bet kam, jau nekalbant apie būsimus studentus, kurie ir taip patiria stresą dėl to, ar išlaikys stojamuosius egzaminus, ar bus priimti į savo svajonių mokyklą. Mokyklų palyginimo ir tinkamos pasirinkimo procesas turėtų būti lengvas!

Todėl naudojame infografikus.

Tarptautinės aukštojo mokslo paieškos sistemos paskelbtoje 2019 m. pramonės ataskaitoje educations.com nustatė, kad infografikos nuotraukos atlieka didžiulį vaidmenį studentams priimant sprendimą dėl koledžo ar universiteto. Ataskaitoje teigiama, kad, mokiniai 105% dažniau cituoja infografiką įtaką renkantis vieną universitetą, o ne kitą. Rinkdamiesi vieną iš dviejų ar daugiau programų, studentai 75% dažniau vertina infografiką kaip labai svarbią. Tai įrodo, kad vizualinė informacija, tokia kaip infografikos, įgauna vis didesnę įtaką.Informacijos pateikimas su vaizdais ir įdomia grafika efektyviau patraukia skaitytojų dėmesį. nei vien tekstas. Studentai, greitai peržvelgiantys universiteto svetainę ir ieškantys greitos statistikos ir faktų apie mokyklą ar programą, yra labiau linkę praleisti laiką skaitydami infografiką nei atskirą tekstą ar statistinius duomenis. Be mokslinių įrodymų apie informacijos vartojimą, kodėl studentai vis dažniau renkasi infografikus priimdami svarbius sprendimus savo akademinėje karjeroje?

  • Lengvai palyginkite statistinius duomenis

Renkantis koledžą ar universitetą svarbu ne tik jausmas, kurį studentas patiria vaikščiodamas po universiteto miestelį. Yra daug statistinių kintamųjų, kuriuos galima palyginti tarp mokyklų ar net programų. Pavyzdžiui: 

  • Kur yra geriausios jų interesų srities programos? 
  • Jei jie ieško nedidelės laisvųjų menų mokyklos, kiek studentų lanko universitetą? 
  • Kiek procentų studentų yra užsieniečiai? 
  • Koks yra studentų vyrų ir moterų santykis? 
  • Kiek procentų programą studijuojančių žmonių įsidarbino atitinkamoje srityje?

Visus šiuos statistinius duomenis galima parodyti infografike! Pasaulio žemėlapį galite naudoti tam, kad parodytumėte, kur yra geriausios medicinos mokyklos. Be to, diagramos, pavyzdžiui, skritulinės diagramos, gali iliustruoti studentų demografinę padėtį, o stulpelinės diagramos - didesnes galimybes gauti svajonių darbą turint universitetinį išsilavinimą. Visi šie faktai ir statistiniai duomenys gali atrodyti gana nykūs, kai jie pateikiami skaičiais, tačiau gali atgyja su keliais grafiniais elementais! Gebėjimas įsivaizduoti mokyklų skirtumus gali padėti mokiniams pamatyti aiškų nugalėtoją.

Infografikos pavyzdys naudojant diagramas
Infografikos pavyzdys naudojant diagramas
  • Sutaupykite brangaus laiko

Sprendimas dėl aukštojo mokslo gali užtrukti ilgai, nes reikia palyginti daugybę statistinių duomenų, o gal dėl to, kad studentas lygina įvairias mokyklas ar programas. Štai kodėl bet kokia priemonė, taupanti studentų laiką, yra vertinga. Kai duomenis pateikiate naudodami infografiką, dažnai užtenka paviršutiniško žvilgsnio, kad studentas susidarytų gerą mokyklos ar programos vaizdą. Anksčiau būsimieji studentai, norėdami surinkti svarbiausią informaciją apie mokyklą, vartydavo puslapius teksto. Kad sutaupytumėte studentų laiko ir pastangų, informaciją galite aiškiai pateikti naudodami infografikus.

  • Susidomėkite turiniu

Skirtingai nuo tradicinio rašytinio turinio, grafiniai vaizdai skatina skaitytojus sąveikauti su pateikta informacija ir į ją įsitraukti.. Taip vartotojas iš pasyvaus skaitytojo tampa aktyviu dalyviu, o informacija tampa labiau įsimenama. Universitetų statistinių duomenų pateikimas infografikoje turi papildomą naudą - tai prekės ženklo atpažįstamumas. Informacija turi įstrigti studento atmintyje. Tai galima padaryti infografiku, kuriame naudojamos mokyklos spalvos ir žaidžiama su tokiomis temomis kaip jos talismanas ar lankytina vieta. Vizualiai patraukli informacija daro poveikį.

infografikos pavyzdys naudojant mėlyną spalvą kaip pagrindinę
Infografikos pavyzdys, kuriame kaip pagrindinė spalva naudojama mėlyna

Akivaizdu, kodėl tiek daug studentų, priimdami svarbius akademinės karjeros sprendimus, remiasi infografikomis. Infografikos padeda moksleiviams palyginti mokyklų ir programų statistinius duomenis, lengvai peržiūrėti ir įsisavinti informaciją bei visapusiškai įsitraukti į faktus. Apibendrinant galima teigti, kad infografikos ateitis akademinėje srityje atrodo šviesi.

Šiame pranešime naudojami vaizdai ir šablonai yra iš Mind the Graph. Pabandykite!

Autoriaus biografija

Keely Witherow yra žurnalo findcourses.com ir educations.com, svetainių, skirtų padėti žmonėms rasti jiems tinkamiausią išsilavinimą. Ji yra baigusi JAV, Prancūzijos ir Švedijos mokyklas, todėl žino, kokį svarbų poveikį išsilavinimas turi jūsų gyvenimui. Sekite ją "LinkedIn jei pritariate jos aistrai įmonių ir studentų švietimui!

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai