Hallo, wissenschafts liebhaber! Tento týden Mind the Graph je v Německu a německý blog o nás napsal! Od německého trhu můžeme očekávat velké věci!

německý blog

Signaut napsal o myšlence Mind the Graph a jak se propojuje věda a design. Kromě toho zdůraznili, že společnost Mind the Graph zkoumá oblast na trhu, která dosud nebyla prozkoumána:

"Společnost Mind the Graph našla zákoutí, kterému se stávající trh dosud nevěnoval: vědci, výzkumní pracovníci, inovační organizace a univerzity. Společnost Mind the Graph zlepšuje studie a reprezentaci výsledků tak, aby se rychle dostaly ke konkrétnímu publiku. Použití Mind the Graph tedy znamená získat větší pozornost od vědecký časopisy." Přeloženo z původního příspěvku.

Založení nového podniku a hledání způsobu, jak oslovit naše publikum, bylo náročné. Přesto jsme si den ode dne jistější svou rolí ve vědě. komunikace. Také máme úžasné uživatelé, kteří mají zájem o zviditelnění svých výzkumů a publikování lepších článků. K tomuto tématu se Signaut vyjadřuje také k příběhu Mind the Graph a k tomu, jak daleko jsme se dostali:

"Uživatelé této platformy pocházejí z vynikajících univerzit, jako je Stanfordova univerzita, Harvardova univerzita a Londýnská univerzita. Infografiky vytvořené na Mind the Graph lze nalézt ve studiích a prezentacích uživatelů. Jedna z nejdůležitějších infografik vytvořených pomocí Mind the Graph se týká vztahu mezi Virus Zika a mikrocefalii, které jsou k dispozici na internetu." Přeloženo z původního příspěvku.

Náš generální ředitel Fabrício Pamplona se vyjádřil k německému trhu a jeho vývoji. důležitost na Mind the Graph. Od této cesty do Německa můžeme očekávat velké věci!

AAEAAQAAAAAAAALwAAAAAAJDhlNzg3ODNkLTEwM2YtNGI1OS1hZDk0LWQ0NTQxOWQ0NjJjNA"Německo se pro nás již stalo důležitým trhem. Prostřednictvím naší obchodní cesty budeme na místě reprezentovat platformu a služby, vysvětlovat problémy a samozřejmě zviditelňovat značku." Dr. Fabricio Pamplona

 

Společnost Mind the Graph nabízí řešení pro vědce, kteří mají problém s efektivním sdílením informací: vědecké infografiky. Podívejte se na naši platformu!

německý trh

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony