Mind the Graph a LabCollector konečně spolupracují! Nyní můžete mít všechny své infografiky vytvořené v Mind the Graph k dispozici v LabCollector Eletronic Lab Notebook (ELN).
Nepamatujete si, co je ELN? Dovolte mi, abych vám osvěžil paměť:

Pomocí aplikace LabCollector můžete mít svůj vlastní Eletronic Lab Notebook (ELN). ELN umožňuje vyhledávat a dokumentovat experimenty. To znamená, že můžete efektivněji spravovat a sledovat aktuální projekty, které máte.

V čem přesně spočívá partnerství mezi společnostmi Mind the Graph a LabCollector?

Nyní máte přístup ke svým infografikám vytvořeným v Mind the Graph na panelu nástrojů své sítě ELN. Vše funguje pomocí zásuvného modulu Mind the Graph nahoře na panelu nástrojů, jak je znázorněno níže:

LabCollector

Tento zásuvný modul má pomoci vědcům, kteří chtějí svůj výzkum posunout na novou úroveň.

Děláme to tak, že vytváříme:

  • Schémata pro vysvětlení protokolů vašich experimentů
  • Konferenční plakáty a obrázky pro vaši práci
  • Prezentace pro vaše kluby časopisů a laboratorní setkání
  • Vražedný grafický abstrakt pro vaši výzkumnou práci

A to vše s pomocí ELN.

Už žádné ztráty souborů nebo dlouhé hodiny hledání dat! Díky tomuto partnerství můžete snadno uspořádat všechny své výzkumné materiály a vytvořit vědeckou práci. Také můžete vše sdílet se svými kolegy z laboratoře, aby mohli sledovat váš výzkumný proces - opakovat experiment, revidovat práci, přidávat nové informace na jednom místě.

Pokud se chcete dozvědět něco více o myšlence LabCollectoru, přečtěte si náš příspěvek "LabCollector změní váš životní styl ve výzkumu“.

Existuje mnoho vědeckých nástrojů, které vám usnadní výzkum a usnadní život vědce. V Mind the Graph budeme stále hledat nové úžasné partnery, kteří s námi chtějí spolupracovat, zůstaňte s námi!

LabCollector

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony