Mind the Graph ve LabCollector nihayet birlikte çalışıyor! Artık Mind the Graph'de hazırladığınız tüm infografiklere LabCollector Eletronic Lab Notebook (ELN) üzerinden erişebilirsiniz.
ELN'nin ne olduğunu hatırlamıyor musun? Hafızanızı tazeleyeyim:

LabCollector kullanarak kendi Eletronic Laboratuvar Not Defterinize (ELN) sahip olabilirsiniz. ELN, deneyleri aramanıza ve belgelemenize olanak tanır. Bu, sahip olduğunuz mevcut projeleri daha verimli bir şekilde yönetebileceğiniz ve takip edebileceğiniz anlamına gelir.

Peki Mind the Graph ve LabCollector arasındaki ortaklık tam olarak nedir?

Artık Mind the Graph'de hazırladığınız infografiklere ELN'nizin araç çubuğundan erişebilirsiniz. Her şey aşağıda gösterildiği gibi araç çubuğundaki Mind the Graph eklentisi ile çalışır:

LabCollector

Bu eklenti, araştırmalarını yeni bir seviyeye taşımak isteyen bilim insanlarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Bunu yapmanın yolu yaratmaktır:

  • Deney protokollerinizi açıklamak için diyagramlar
  • Çalışmalarınız için konferans posterleri ve şekiller
  • Dergi kulüpleriniz ve laboratuvar toplantılarınız için sunumlar
  • Araştırma makaleniz için harika bir grafik özet

Ve tüm bunlar ELN'nin yardımıyla oldu.

Artık dosyalarınızı kaybetmek ya da saatlerce veri aramak yok! Bu ortaklık sayesinde, tüm araştırma materyallerinizi kolayca organize edebilir ve bilimsel makalenizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca, her şeyi laboratuvar arkadaşlarınızla paylaşabilir, böylece araştırma sürecinizi takip edebilirler - bir deneyi tekrarlayabilir, bir makaleyi revize edebilir, tek bir yerden yeni bilgiler ekleyebilirler.

LabCollector'ın arkasındaki fikir hakkında biraz daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız yazımıza göz atın "LabCollector araştırma yaşam tarzınızı değiştirecek“.

Araştırmanızı geliştirecek ve bir bilim insanı olarak hayatınızı çok daha kolaylaştıracak birçok bilimsel araç var. Mind the Graph'de her zaman bizimle çalışmak isteyen yeni harika ortaklar arayacağız, bizi izlemeye devam edin!

LabCollector

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar