Mind the Graph ir "LabCollector" pagaliau dirba kartu! Dabar visus savo infografikus, sukurtus Mind the Graph, galėsite rasti "LabCollector" Eletronic Lab Notebook (ELN).
Jūs neprisimenate, kas yra ELN? Atgaivinsiu jums atmintį:

Naudodamiesi "LabCollector" galite turėti savo "Eletronic Lab Notebook" (ELN). ELN galima ieškoti ir dokumentuoti eksperimentus. Tai reiškia, kad galite efektyviau valdyti ir sekti vykdomus projektus.

Taigi, kas tiksliai yra "Mind the Graph" ir "LabCollector" partnerystė?

Dabar savo ELN įrankių juostoje galite pasiekti Mind the Graph sukurtus infografikus. Viskas veikia su Mind the Graph įskiepiu įrankių juostoje, kaip parodyta toliau:

"LabCollector"

Šiuo įskiepiu siekiama padėti mokslininkams, kurie nori perkelti savo tyrimus į naują lygį.

Tai darome kurdami:

  • Eksperimentų protokolus paaiškinančios diagramos
  • Konferencijos plakatai ir jūsų darbo skaičiai
  • Pristatymai jūsų žurnalų klubams ir laboratorijų susirinkimams
  • Žudanti grafinė tiriamojo darbo santrauka

Ir visa tai su ELN pagalba.

Daugiau nebereikės prarasti failų ar valandų valandas ieškoti duomenų! Naudodamiesi šia partneryste galėsite lengvai tvarkyti visą savo tyrimų medžiagą ir rengti mokslinį darbą. Be to, galite viskuo dalytis su kolegomis iš laboratorijos, kad jie galėtų sekti jūsų mokslinių tyrimų procesą - pakartoti eksperimentą, pataisyti darbą, pridėti naujos informacijos vienoje vietoje.

Jei norite sužinoti šiek tiek daugiau apie "LabCollector" idėją, skaitykite mūsų įrašą ""LabCollector" pakeis jūsų mokslinių tyrimų gyvenimo būdą“.

Yra daugybė mokslinių įrankių, kurie padės pagerinti jūsų tyrimus ir palengvins jūsų, kaip mokslininko, gyvenimą. Mind the Graph visada ieškosime naujų nuostabių partnerių, kurie norėtų su mumis bendradarbiauti, sekite naujienas!

"LabCollector"

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai