Hallo, wissenschafts liebhaber! Šią savaitę Mind the Graph lankosi Vokietijoje ir apie mus rašoma vokiečių tinklaraštyje! Iš Vokietijos rinkos galime tikėtis puikių dalykų!

vokiečių dienoraštis

Signaut rašė apie Mind the Graph idėją ir kaip jis susieja mokslą ir dizainą. Be to, jie pabrėžė, kad "Mind the Graph" tyrinėja iki šiol rinkoje dar neištirtą sritį:

"Mind the Graph" rado kampą, kurio esama rinka dar neaprėpė: mokslininkai, tyrėjai, inovacijų organizacijos ir universitetai. "Mind the Graph" tobulina tyrimus ir rezultatų pateikimą taip, kad jie greitai pasiektų konkrečias auditorijas. Taigi, naudoti Mind the Graph reiškia sulaukti didesnio mokslinių žurnalų dėmesio." Išversta iš originalo.

Pradėti naują verslą ir rasti būdą, kaip pasiekti savo auditoriją, buvo sudėtinga. Vis dėlto kasdien vis labiau įsitikiname savo vaidmeniu mokslo komunikacijos srityje. Be to, turime nuostabių naudotojų, kurie domisi didesniu savo tyrimų matomumu ir geresnių straipsnių publikavimu. Šia tema Signaut taip pat komentuoja Mind the Graph istoriją ir tai, kaip toli nuėjome:

"Šios platformos naudotojai yra iš puikių universitetų, tokių kaip Stanfordo, Harvardo ir Londono universitetai. Naudotojų studijose ir pristatymuose galima rasti "Mind the Graph" sukurtų infografikų. Viena svarbiausių infografikų, sukurtų naudojantis "Mind the Graph", yra apie Zikos viruso ir mikrocefalijos ryšį, kurią galima rasti internete." Išversta iš originalo.

Mūsų generalinis direktorius Fabrício Pamplona pakomentavo Vokietijos rinką ir jos svarbą Mind the Graph. Iš šios kelionės į Vokietiją galime tikėtis puikių dalykų!

AAEAAQAAAAAAAALwAAAAAAJDhlNzg3ODNkLTEwM2YtNGI1OS1hZDk0LWQ0NTQxOWQ0NjJjNA"Vokietija jau tapo mums svarbia rinka. Verslo kelionių metu vietoje pristatysime platformą ir paslaugas, paaiškinsime problemas ir, žinoma, garsinsime prekės ženklą". Dr. Fabricio Pamplona

 

"Mind the Graph" siūlo sprendimą mokslininkams, kuriems sunku veiksmingai dalytis informacija: mokslines infografikas. Pažvelkite į mūsų platformą!

Vokietijos rinka

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai