Merhaba, wissenschafts liebhaber! Bu hafta Mind the Graph Almanya'da ve bir Alman blogu hakkımızda yayın yaptı! Alman pazarından harika şeyler bekleyebiliriz!

almanca blog

Signaut Mind the Graph'nin arkasındaki fikir hakkında şunları yazdı ve nasıl bağlandığını Bilim ve tasarım. Buna ek olarak, Mind the Graph'nin pazarda daha önce hiç keşfedilmemiş bir alanı keşfettiğinin altını çizdiler:

"Mind the Graph, mevcut pazarın henüz hitap etmediği bir köşe buldu: bilim insanları, araştırmacılar, inovasyon kuruluşları ve üniversiteler. Mind the Graph, çalışmaları ve sonuç temsilini belirli kitlelere hızlı bir şekilde ulaşacak şekilde geliştirmektedir. Böylece, Mind the Graph'yi kullanmak aşağıdakilerden daha fazla dikkat çekmek anlamına gelir bilimsel dergiler." Orijinal gönderiden çevrilmiştir.

Yeni bir iş kurmak ve hedef kitlemize ulaşmanın bir yolunu bulmak zor oldu. Bununla birlikte, gün geçtikçe bilimdeki rolümüzden daha fazla emin oluyoruz iletişim. Ayrıca, elimizde inanılmaz Araştırmalarına daha fazla görünürlük kazandırmak ve daha iyi makaleler yayınlamak isteyen kullanıcılar. Signaut bu konuda Mind the Graph'nin hikayesini ve ne kadar ilerlediğimizi de yorumluyor:

"Bu platformun kullanıcıları Stanford Üniversitesi, Harvard ve Londra Üniversitesi gibi mükemmel üniversitelerden geliyor. Kullanıcıların çalışmalarında ve sunumlarında Mind the Graph'de yapılan infografiklere rastlamak mümkün. Mind the Graph kullanılarak yapılan infografiklerin en önemlilerinden bir tanesi de Zika virüsü ve mikrosefali, internette mevcuttur." Orijinal gönderiden çevrilmiştir.

CEO'muz Fabrício Pamplona, Almanya pazarı ve pazarın durumu hakkında şunları söyledi ÖNEM Mind the Graph'ye. Bu Almanya seyahatinden harika şeyler bekleyebiliriz!

AAEAAQAAAAAALwAAJDhlNzg3ODNkLTEwM2YtNGI1OS1hZDk0LWQ0NTQxOWQ0NjJjNA"Almanya bizim için şimdiden önemli bir pazar haline geldi. İş gezimiz aracılığıyla platformu ve hizmetleri yerel olarak temsil edecek, sorunları açıklayacak ve elbette markayı tanıtacağız" Dr. Fabricio Pamplona

 

Mind the Graph, bilgiyi etkili bir şekilde paylaşmakta zorlanan bilim insanları için bir çözüm sunuyor: bilimsel infografikler. Platformumuza bir göz atın!

alman pazari

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar