Hallo, wissenschafts liebhaber! Tento týždeň je Mind the Graph v Nemecku a nemecký blog o nás napísal! Od nemeckého trhu môžeme očakávať veľké veci!

nemecký blog

Signaut napísal o myšlienke Mind the Graph a ako spája vedu a dizajn. Okrem toho zdôraznili, že spoločnosť Mind the Graph skúma oblasť na trhu, ktorá ešte nebola nikdy preskúmaná:

"Spoločnosť Mind the Graph našla zákutie, ktorému sa doteraz nevenoval existujúci trh: vedci, výskumníci, inovačné organizácie a univerzity. Spoločnosť Mind the Graph zlepšuje štúdie a prezentáciu výsledkov tak, aby sa rýchlo dostala ku konkrétnemu publiku. Používanie Mind the Graph teda znamená získať väčšiu pozornosť vedeckých časopisov." Preložené z pôvodného príspevku.

Začiatok nového podnikania a hľadanie spôsobu, ako osloviť naše publikum, bolo náročné. Napriek tomu sme si každým dňom istejší svojou úlohou v oblasti vedeckej komunikácie. Takisto máme úžasných používateľov, ktorí majú záujem zviditeľniť svoje výskumy a publikovať lepšie články. K tejto téme sa Signaut vyjadruje aj k príbehu Mind the Graph a k tomu, ako ďaleko sme sa dostali:

"Používatelia tejto platformy pochádzajú z vynikajúcich univerzít, ako je Stanfordova univerzita, Harvard a Londýnska univerzita. Infografiky vytvorené na Mind the Graph možno nájsť v štúdiách a prezentáciách používateľov. Jednou z najdôležitejších infografik vytvorených pomocou Mind the Graph je infografika o vzťahu medzi vírusom Zika a mikrocefáliou, ktorá je dostupná na internete." Preložené z pôvodného príspevku.

Náš generálny riaditeľ Fabrício Pamplona sa vyjadril k nemeckému trhu a jeho významu pre spoločnosť Mind the Graph. Od tejto cesty do Nemecka môžeme očakávať veľké veci!

AAEAAQAAAAAAAALwAAAAAAJDhlNzg3ODNkLTEwM2YtNGI1OS1hZDk0LWQ0NTQxOWQ0NjJjNA"Nemecko sa pre nás už stalo dôležitým trhom. Prostredníctvom našej obchodnej cesty budeme na mieste prezentovať platformu a služby, vysvetľovať problémy a, samozrejme, zviditeľňovať značku." Dr. Fabricio Pamplona

 

Spoločnosť Mind the Graph ponúka riešenie pre vedcov, ktorí majú problémy so zdieľaním informácií efektívnym spôsobom: vedecké infografiky. Pozrite si našu platformu!

nemecký trh

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny