Kas būtų, jei visą pasaulyje esančią mokslinę informaciją būtų galima išversti į lengviau suprantamą kalbą? Kas būtų, jei nereikėtų valandų valandas skaityti ilgų tekstų? Kas būtų, jei galėtume tiesiog pažvelgti į ką nors ir sužinoti apie naują metodą ar atrasti naujų duomenų?

Mus supantis pasaulis sukasi greitai, o informacija kuriama tokiu pat greičiu. Kad ir kaip būtų neįtikėtina, jos neįmanoma suspėti.

Nors ir stengiamės viską sužinoti, niekada nesustojame. Ne tik mokslininkai, bet ir kiekvienas žmogus trokšta sužinoti naujų dalykų ir tyrinėti pasaulį. Dėl to labai nusiviliame, kai pasiekiame tašką, kurio negalime įveikti. Ar galite įsivaizduoti, kad visą gyvenimą praleidžiate bandydami rasti atsakymus į savo klausimus ir niekada jų negaunate?

Na, beveik taip mes kasdien gyvename žodžių vandenyne, vadinamame moksliniais straipsniais.

Kas būtų, jei mokslas būtų susijęs su rezultatų perteikimu taip, kad juos suprastų ir išmoktų kiekvienas? Ar galite įsivaizduoti būdą, kaip bet kokią informaciją padaryti nesuprantamą, nepaisant kalbos ar išsilavinimo lygio? Kas būtų, jei galėtume turėti rašytinės informacijos puslapius, įrištus į paveikslėlį? Arba vaizdo įrašą? Arba infografiką?

"Mind the Graph" idėja - tai pasaulis, kuriame galime dalytis moksliniu turiniu, kad padarytume poveikį įvairioms auditorijoms ir jas pasiektume. Daugiau nei pasiekti, padaryti mokslinę informaciją lengvai suprantamą.
Vienintelė problema: Kiek žinote mokslininkų, kurie gali paversti savo tyrimus vizualiais.?

Ne todėl, kad nenorėtų, bet mokslines iliustracijas sunku rasti. Maža to, mokslinėse platformose nėra įrankių, skirtų geriems paveikslėliams ar infografikoms kurti. Turint tai omenyje, kas galėtų padėti mokslininkams vizualiai perteikti savo išvadas? Ką gi, a draugas dizaineris.

jūs manote, kad mes grafikas

"Mind the Graph" tapo dizainerio draugu, kurio reikia kiekvienam tyrėjui. Būtent toks yra "You Mind. We Graph". Ar esate pasirengę jau dabar padaryti mokslą kitokį?jūs manote, kad mes grafikas

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai