Що, якби всю наукову інформацію у світі можна було б перекласти у щось простіше для сприйняття? Що, якби нам не доводилося годинами читати довжелезні тексти? Натомість, що, якби ми могли просто поглянути на щось і дізнатися про нову техніку або відкрити для себе нові дані?

Світ навколо нас обертається швидко, і інформація продукується з такою ж швидкістю. Неймовірно, але за цим неможливо встигнути.

Незважаючи на те, що ми намагаємося дізнатися про все, ми ніколи не зупиняємося. Не лише науковці, але й кожна людина прагне пізнавати нове та досліджувати світ. Через це ми дуже розчаровуємося, коли досягаємо межі, через яку не можемо пройти. Чи можете ви собі уявити, що витратите все своє життя на пошуки відповідей на свої запитання, але так і не отримаєте їх?

Що ж, саме так ми живемо щодня в океані слів, які називаються науковими статтями.

А що, якби наука могла передавати результати досліджень таким чином, щоб кожен міг їх зрозуміти і засвоїти? Чи можете ви уявити собі спосіб зробити будь-яку інформацію нерозбірливою, незважаючи на мову чи рівень освіти? Що, якби ми могли мати сторінки письмової інформації, зашиті в зображення? Або відео? Або інфографіку?

Ідея Mind the Graph - це світ, де ми можемо ділитися науковим контентом, щоб впливати на різні аудиторії та досягати їх. Більше, ніж охопити, зробити наукову інформацію легкою для сприйняття.
Єдина проблема полягає в наступному: Скільки ви знаєте вчених, які можуть перетворюють свої дослідження на щось візуальне?

Не те, щоб вони не хотіли, але наукові ілюстрації важко знайти. Мало того, наукові платформи не містять інструментів для створення гарних рисунків чи інфографіки. З огляду на це, що може допомогти дослідникам у візуальному представленні своїх висновків? Що ж, на допомогу може прийти друга-дизайнера.

Ви не проти, якщо ми побудуємо графік

Mind the Graph був створений для того, щоб стати другом-дизайнером, якого потребує кожен дослідник. Ось що означає "You Mind. We Graph" означає. Чи готові ви змінити науку прямо зараз?Ви не проти, якщо ми побудуємо графік

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони