Šią savaitę gavome vieno iš mūsų naudotojų laišką, kuriame rašoma: Čia yra mokslo žurnalo viršelis, kurį padariau Mind the Graph!

Mums patinka, kai taip nutinka. Kiekvieną kartą, kai koks nors kūrinys išspausdinamas, norisi švęsti kartu su autoriais. Galite įsivaizduoti, kaip džiaugiamės šį kartą dėl viršelio!

Štai mokslo žurnalo viršelis, kurį sukūrė dr. Jamesas Brownas, Vyresnysis podoktorantūros tyrėjas ir garbės dėstytojas NUI Galway.

Mokslo žurnalo viršelis? Naudokite Mind the Graph James Brown
Cirkuliuojančios nukelosomos ir nukelosomų modifikacijos kaip vėžio biomarkeriai

Kadangi patys esame suinteresuoti kalbėti apie Mind the Graph, paprašėme Džeimso pasakyti keletą žodžių apie savo patirtį platformoje:

"Nustatėme, kad Mind the Graph turi puikų naudojamų vaizdų asortimentą (tikimės, kad netrukus bus pridėta daugiau). Paveikslėlius lengva tvarkyti (sujungti, perkelti, apkarpyti ir t. t.) ir jie yra profesionalios kokybės, todėl mūsų publikacijos iš tiesų yra aukštos kokybės (o ne naudojant PowerPoint, kaip tai daro daugelis tyrėjų), pavyzdžiui, tokie, kokius galima pamatyti geriausiuose žurnaluose, pavyzdžiui, Nature ir Cell, ir visa tai už priimtiną kainą, leidžiančią mums, tyrėjams, išlaikyti visišką paveikslėlių kontrolę (nesinaudojant profesionaliomis paslaugomis)." Jamesas Brownas

Iš tiesų kiekvieną savaitę platformos biblioteką papildome naujomis mokslinėmis iliustracijomis. Ieškome to, ko gali prireikti mokslininkams, tačiau daugumą iliustracijų pateikia mūsų naudotojai.

Taip, galite prašyti bet kokių ir tiek iliustracijų, kiek tik norite Mind the Graph. Tiesą sakant, yra keli dalykai, kuriuos visada stengiamės padaryti savo naudotojams - spustelėkite temą, kad apie tai perskaitytumėte daugiau:

Nebūtina pradėti nuo paskelbto mokslinio žurnalo viršelio, bet galbūt Mind the Graph gali padėti jums pranešti apie savo tyrimus. O kaip dėl to?

Jei susidomėjote Džeimso darbu, čia rasite jo tyrimų santrauką - tai labai įdomu!

Dabartiniams žymenims, kurie leidžia aptikti ir klasifikuoti vėžį (vadinamiems biomarkeriais), dažnai reikia, kad pacientui būtų pašalintas navikas. Tačiau tai yra momentinis laiko momentas ir neleidžia stebėti, kas vyksta su naviku vėžio gydymo metu. Čia, Lambe Transliacinių tyrimų instituto (NUI Galway) Chirurgijos klinikoje, mūsų įdomi nauja tyrimų kryptis, kuriai vadovauja medicinos mokslų daktaras Peteris McAnena (remiama Krūties vėžio tyrimų fondo lėšomis), apima pacientų kraujo paėmimą (skystos biopsijos) ir specialių baltymų, vadinamų histonais, kurie yra atsakingi už beveik dviejų metrų DNR sutankinimą kiekvienoje ląstelėje, lygio matavimą. Ankstesni darbai parodė, kad kai vėžio ląstelės žūsta dėl chemoterapinio gydymo, šie histonai išsiskiria į kraują. Išmatavus jų kiekį kraujyje, galima nustatyti, kiek veiksmingas chemoterapinis gydymas.
Cirkuliuojančių nukleosomų kaip biomarkerių panaudojimas yra nauja įdomi mokslinių tyrimų sritis, kuri žada padėti anksti nustatyti vėžį ir galbūt realiuoju laiku stebėti vėžio atsaką į gydymą. Mes taip pat ieškome būdų, kaip šiuos naujus histonais pagrįstus biomarkerius sujungti su dabartiniais biomarkeriais, kad padidintume dabartinių tyrimų specifiškumą ir jautrumą. Tikimės, kad ateityje tai padės taikyti individualų tiksliąja medicina pagrįstą gydymą, kad kiekvienai pacientei būtų pritaikytas individualus gydymas ir pagerėtų krūties vėžio gydymo rezultatai.

Ar esate pasirengę išbandyti Mind the Graph?untitled-creation63724 (2)

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai