Mokslininko profesinis gyvenimas nėra tik "dėvėti laboratorinį chalatą ir atlikti mokslinius tyrimus". Mums taip pat tenka susidurti su biurokratija, ieškoti investicijų, gauti mokslinių tyrimų projekto patvirtinimą, rašyti, rašyti, rašyti, rašyti ir rengti mokslinius pranešimus konferencijose, kad pasidalytumėte savo rezultatais su kitais mokslininkais.

Mind the Graph yra priemonė, skirta komunikacijai apie mokslą gerinti. Be grafinių santraukų ir infografikų, mūsų platformoje galite kurti visas prezentacijų skaidres. Mes labai didžiuojamės, kai mūsų naudotojai, naudodamiesi mūsų platforma, pristato savo darbus moksliniuose kongresuose. Taigi šiandien jums parodysiu mokslinio pristatymo naudojant Mind the Graph pavyzdį.

Rui Danielis Predigeris yra mokslų daktaras ir Mind the Graph naudotojas. Jo neurologijos, farmakologijos ir neurodegeneracinių ligų tyrimai pagilino mokslines žinias savo srityje.

Viename iš savo tyrimųjis tyrė dorsolateralinio striatumo (DLS) ir prefrontalinės žievės vaidmens laikiną disociaciją pasireiškiant anhedonijai ir gynybiniam elgesiui, susijusiam su depresija, žiurkėms, kurioms buvo atliktas dvišalis DLS pažeidimas su 6-OHDA.

Pristatydamas savo rezultatus mokslinėse konferencijose, jis naudoja skaidres, sukurtas naudojant Mind the Graph:

 

Rui pristatymas

 

Duomenis visada geriau rodyti organizuotai ir gražiai, naudojant skaidres. Vaizdai yra galinga priemonė, padedanti žmonėms aiškiai suprasti jūsų darbą. Toliau galite pamatyti skaidres su grafikų iliustracijomis ir diagramas su duomenimis. Į mind the graph galite įkelti savo vaizdus ir naudoti juos kartu su iliustracijomis. Pažiūrėkite, koks aiškus ir gražus yra galutinis rezultatas:

 

infografico_rui

 

Ar norite kurti gražius mokslinius pristatymus akademinėms konferencijoms?

 

Sukurti pristatymą naudojant Mind the Graph labai paprasta.

"Mind The Graph GIF" - rasti ir dalytis GIPHY

 

 

Be kūrimo proceso, taip pat galite pristatyti savo darbą tiesiogiai iš mūsų platformos. Tiesiog eikite į savo profilį, pasirinkite kūrinį ir spustelėkite pristatyti.

Kelių skaidrių kūrimas yra tik prenumeratoriams prieinama funkcija. Jei dar nesate "Mind the graph" prenumeratorius, galite pradėti dabar, sumokėję tik 9 JAV dolerius.

get_updated

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai