Pracovní život vědce není jen "nošení pláště a výzkum". Musíme se také vypořádat s burokracií, najít investice, nechat si schválit výzkumný projekt, psát, psát, psát a dělat vědecké prezentace na konferencích, abyste se o své výsledky podělili s ostatními vědci.

Mind the Graph je nástrojem pro zlepšení vědecké komunikace. Kromě grafických abstraktů a infografik můžete v naší platformě vytvářet všechny slajdy pro prezentace. Jsme velmi hrdí, když naši uživatelé prezentují svou práci na vědeckém kongresu pomocí naší platformy. Dnes vám tedy ukážu příklad vědecké prezentace s využitím Mind the Graph.

Rui Daniel Prediger je vědec s doktorátem a uživatel Mind the Graph. Jeho výzkum neurověd, farmakologie a neurodegenerativních onemocnění rozšířil vědecké poznatky v jeho oboru.

V jedné ze svých studiízkoumal časovou disociaci mezi úlohou dorsolaterálního striata (DLS) a prefrontální kůry při vzniku anhedonie a obranného chování relevantního pro depresi u potkanů, kterým byla provedena bilaterální léze DLS pomocí 6-OHDA.

K prezentaci svých výsledků na vědeckých konferencích používá diapozitivy vytvořené pomocí Mind the Graph:

 

Rui-prezentace

 

Vždy je lepší zobrazit data pomocí uspořádaného a krásného snímku. Snímky jsou mocným nástrojem, který lidem pomůže přehledně pochopit vaši práci. Níže si můžete prohlédnout slajdy s názornými grafy a grafy s daty. Můžete nahrát vlastní obrázky do mind the graph a použít je v kombinaci s ilustracemi. Podívejte se, jak přehledný a krásný je konečný výsledek:

 

infografico_rui

 

Chcete také vytvářet krásné vědecké prezentace pro akademické konference?

 

Vytvořit prezentaci pomocí Mind the Graph je opravdu jednoduché.

Pozor na graf GIF - Najít a sdílet na GIPHY

 

 

Kromě procesu vytváření můžete také prezentovat svou práci přímo z naší platformy. Stačí přejít na svůj profil, vybrat výtvor a kliknout na tlačítko prezentovat.

Vytvořit více snímků je funkce dostupná pouze pro předplatitele. Pokud ještě nejste předplatitelem služby Mind the graph, můžete začít nyní za pouhých 9USD.

get_updated

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony