Platforma Mind the Graph neslouží pouze k vytváření vědeckých infografik k článkům. Můžete také vytvářet prezentace pro konference, akce nebo kurzy. Jakmile je prezentace hotová, sdílejte odkaz nebo prezentujte přímo z platformy. Dnes vám ukážu některé dostupné funkce, které vám zpříjemní den.

Některé z těchto funkcí jsou k dispozici pouze pro prémiové uživatele. Pokud chcete mít přístup ke všem zdrojům platformy za opravdu nízkou cenu, můžete přejít na účet výzkumného pracovníka (15 USD měsíčně nebo 9 USD měsíčně při ročním předplatném). 

get_updated

Úprava a sdílení profilu

 

Do svého profilu můžete přidat profesní informace. Také je to místo, kde si ostatní lidé mohou zobrazit všechny vaše veřejné prezentace. Vytvořte si tedy portfolio pomocí Mind the Graph a sdílejte odkaz na svůj profil, abyste ho mohli zveřejnit.

Pokud jste prémiový uživatel, můžete si pro své výtvory zvolit veřejný nebo soukromý režim. Všechny výtvory bezplatných uživatelů jsou ve veřejném režimu.

Vytváření prezentací ve veřejném režimu

 

Veřejné výtvory mohou vidět i další lidé, což znamená, že odkaz můžete sdílet v sociálních médiích nebo poslat e-mailem a ukázat svou práci spolupracovníkům a přátelům. Pokud zvolíte soukromý režim, můžete svůj výtvor vidět pouze vy.

Chcete-li změnit nastavení ochrany osobních údajů, přejděte na stránku Moje výtvory a vyberte si nejlepší možnost:

 

giphy (5)

Změna popisu obrázků

 

Měli byste změnit název, popis a značky, aby se vaše infografika nebo prezentace indexovaly ve vyhledávání obrázků Google. Můžete vylepšit vaše úřad na adrese vašeho oboru, takže když budou ostatní lidé hledat obrázky na Googlu s klíčovými slovy, která jste použili k popisu vaší postavy, najdou vaši práci.

 

giphy (6)

 

Čas na prezentaci vaší práce

Pomocí jediné platformy můžete vytvářet prezentace a prezentovat je na celé obrazovce:

 

giphy (4)

 

Pokud chcete používat platformu Mind the Graph a zjistit, jak funguje, začněte nyní zdarma a uvidíte, jak může být vaše rutina praktičtější.

infografika63724-3

Jsme také vždy otevřeni zpětné vazbě a podnětům k tomu, jak naši platformu vylepšit. Napište nám: contact@mindthegraph.com

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony