Platforma Mind the Graph służy nie tylko do tworzenia infografik naukowych do artykułów. Możesz również tworzyć prezentacje na konferencje, wydarzenia lub zajęcia. Gdy prezentacja będzie gotowa, udostępnij link lub zaprezentuj ją bezpośrednio z platformy. Dzisiaj pokażę ci kilka dostępnych funkcji, aby uczynić twój dzień bardziej praktycznym.

Niektóre z tych funkcji są dostępne tylko dla użytkowników premium. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do wszystkich zasobów platformy za naprawdę niską cenę, możesz przejść na konto badacza (15 USD miesięcznie lub 9 USD miesięcznie w przypadku rocznej subskrypcji). 

get_updated

Edytuj i udostępniaj swój profil

 

Możesz dodać profesjonalne informacje w swoim profilu. Jest to również miejsce, w którym inni ludzie mogą wizualizować wszystkie twoje publiczne prezentacje. Stwórz więc portfolio z Mind the Graph i udostępnij link do swojego profilu, aby je ujawnić.

Jeśli jesteś użytkownikiem premium, możesz wybrać tryb publiczny lub prywatny dla swoich dzieł. Wszystkie dzieła darmowych użytkowników są w trybie publicznym.

Tworzenie prezentacji w trybie publicznym

 

Kreacje publiczne mogą być widoczne dla innych osób, co oznacza, że możesz udostępnić link w mediach społecznościowych lub wysłać e-mailem, aby pokazać swoją pracę współpracownikom i znajomym. Jeśli wybierzesz tryb prywatny, tylko ty będziesz mógł zobaczyć swoje dzieło.

Aby zmienić ustawienia prywatności, przejdź do moich kreacji i wybierz najlepszą dla siebie opcję:

 

giphy (5)

Zmiana opisu obrazów

 

Należy zmienić tytuł, opis i tagi, aby zaindeksować infografikę lub slajdy w wyszukiwarce obrazów Google. Możesz poprawić twój władza na więc gdy inni ludzie będą szukać obrazów w Google, używając słów kluczowych, których użyłeś do opisania swojej sylwetki, znajdą Twoją pracę.

 

giphy (6)

 

Czas na zaprezentowanie swojej pracy

Za pomocą jednej platformy można tworzyć slajdy i prezentować je na pełnym ekranie:

 

giphy (4)

 

Jeśli chcesz skorzystać z platformy Mind the Graph i zobaczyć, jak to działa, zacznij teraz za darmo i zobacz, jak Twoja rutyna może być bardziej praktyczna.

infographic63724-3

Ponadto zawsze jesteśmy otwarci na informacje zwrotne i uwagi na temat tego, jak nasza platforma może być coraz lepsza. Napisz do nas: contact@mindthegraph.com

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony