Mind the Graph platformu sadece makaleler için bilimsel infografikler oluşturmak için değildir. Konferanslar, etkinlikler veya dersler için sunumlar da oluşturabilirsiniz. Sunumunuz hazır olduğunda, bağlantıyı paylaşın veya doğrudan platformdan sunun. Bugün, gününüzü daha pratik hale getirmek için size bazı mevcut özellikleri göstereceğim.

Bu özelliklerden bazıları yalnızca premium kullanıcılar için mevcuttur. Platformun tüm kaynaklarına erişmek istiyorsanız, gerçekten düşük bir fiyatla, bir araştırmacı hesabına yükseltebilirsiniz (aylık 15 USD veya yıllık abonelik için aylık 9 USD). 

get_updated

Profilinizi düzenleyin ve paylaşın

 

Profilinize profesyonel bilgiler ekleyebilirsiniz. Ayrıca, diğer insanların tüm halka açık sunumlarınızı görselleştirebileceği yerdir. Bu nedenle, Mind the Graph ile bir portföy oluşturun ve bunu ifşa etmek için profil bağlantınızı paylaşın.

Premium kullanıcıysanız, kreasyonlarınız için genel veya özel modu seçmeniz mümkündür. Ücretsiz kullanıcıların tüm kreasyonları genel moddadır.

Genel modda sunumlar oluşturun

 

Herkese açık kreasyonlar diğer insanlar tarafından görülebilir, yani çalışmanızı iş arkadaşlarınıza ve arkadaşlarınıza göstermek için bağlantıyı sosyal medyada paylaşabilir veya e-posta ile gönderebilirsiniz. Özel modu seçerseniz, eserinizi yalnızca siz görebilirsiniz.

Gizlilik ayarlarını değiştirmek için kreasyonlarıma gidin ve sizin için en iyi seçeneği seçin:

 

giphy (5)

Resimlerinizin açıklamasını değiştirin

 

İnfografik veya slaytlarınızın google görseller aramasında dizine eklenmesini sağlamak için başlık, açıklama ve etiketleri değiştirmelisiniz. Geliştirebilirsiniz senin Otorite üzerinde Böylece diğer insanlar google'da sizin figürünüzü tanımlamak için kullandığınız anahtar kelimelerle görsel aradıklarında sizin çalışmanızı bulacaklardır.

 

giphy (6)

 

Çalışmanızı sunma zamanı

Sadece tek bir platform kullanarak slaytlarınızı oluşturun ve tam ekran olarak sunun:

 

giphy (4)

 

Mind the Graph platformunu kullanmak ve nasıl çalıştığını görmek istiyorsanız, şimdi ücretsiz olarak başlayın ve rutininizin nasıl daha pratik olabileceğini görün.

infographic63724-3

Ayrıca, platformumuzun nasıl daha iyi ve daha iyi olabileceğine dair geri bildirimleri ve girdileri duymaya her zaman açığız. Bize yazın: contact@mindthegraph.com

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar