Życie zawodowe naukowca to nie tylko "noszenie fartucha laboratoryjnego i prowadzenie badań". Musimy również radzić sobie z biurokracją, znajdować inwestycje, zatwierdzać projekty badawcze, pisać, pisać, pisać i przedstawiać prezentacje naukowe na konferencjach, aby dzielić się wynikami z innymi naukowcami.

Mind the Graph to narzędzie usprawniające komunikację naukową. Oprócz graficznych abstraktów i infografik, na naszej platformie można tworzyć wszystkie slajdy do prezentacji. Jesteśmy bardzo dumni, gdy nasi użytkownicy prezentują swoje prace na kongresach naukowych za pomocą naszej platformy. Dzisiaj pokażę przykład prezentacji naukowej z wykorzystaniem Mind the Graph.

Rui Daniel Prediger jest doktorem nauk i użytkownikiem Mind the Graph. Jego badania nad neuronauką, farmakologią i chorobami neurodegeneracyjnymi zwiększyły wiedzę naukową w jego dziedzinie.

W jednym ze swoich badańBadał czasową dysocjację między rolą prążkowia grzbietowo-bocznego (DLS) i kory przedczołowej w pojawianiu się anhedonii i zachowań obronnych związanych z depresją u szczurów poddanych obustronnym zmianom DLS za pomocą 6-OHDA.

Aby zaprezentować swoje wyniki na konferencjach naukowych, używa slajdów stworzonych za pomocą Mind the Graph:

 

Prezentacja Rui

 

Zawsze lepiej jest wyświetlać dane za pomocą zorganizowanego i pięknego slajdu. Obrazy są potężnym narzędziem, które pomaga ludziom zrozumieć Twoją pracę w przejrzysty sposób. Poniżej znajdują się slajdy z ilustracjami mind the graph i wykresami z danymi. Możesz przesłać własne obrazy do mind the graph i użyć ich w połączeniu z ilustracjami. Zobacz, jak przejrzysty i piękny jest efekt końcowy:

 

infografico_rui

 

Chcesz tworzyć piękne prezentacje naukowe na konferencje akademickie?

 

Tworzenie prezentacji za pomocą Mind the Graph jest naprawdę proste.

Mind The Graph GIF - Znajdź i udostępnij na GIPHY

 

 

Oprócz procesu tworzenia można również zaprezentować swoją pracę bezpośrednio z naszej platformy. Wystarczy przejść do swojego profilu, wybrać kreację i kliknąć, aby ją zaprezentować.

Tworzenie wielu slajdów to funkcja dostępna tylko dla subskrybentów. Jeśli nie jesteś jeszcze subskrybentem Mind the graph, możesz zacząć już teraz za jedyne 9 USD.

get_updated

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony