Toto výukové video ukazuje, jak můžete vytvářet vědecké grafy s ohledem na graf. Nebudete muset začínat od nuly. Bude tak snazší vytvořit něco efektního a zajímavého pro sdělení vašeho výzkumu a strávit přitom méně času. Z vědců děláme designéry, abychom zvýšili jejich dopad!

Kromě vědecké údaje, jedním z nejvíce didaktických způsobů komunikace našeho výzkumu jsou vědecké grafy, ať už se jedná o koláče, sloupce nebo čáry. Proto vás v následujícím videu naučíme, jak v rámci platformy Mind The Graph rychle a jednoduše vytvářet grafy, které se přizpůsobí vašemu výzkumu.
Vytváření vědeckých grafů je velmi jednoduché, jak se můžete přesvědčit v tomto videonávodu. Kromě toho však můžete na naší platformě vytvořit celou infografiku. Vyberte si nejlepší ilustrace z vašeho oboru, změňte barvy a pozadí a je hotovo!

Pokud jste předplatitelem, přejděte na stránku do naší galerie a vyberte si tu nejlepší šablonu. Šablonu můžete vybrat také uvnitř pracovního prostoru. Takto si můžete vyzkoušet různé styly a vybrat si svůj oblíbený.
Pokud nejste předplatitelem, můžete šablony použít jako inspiraci pro svou tvorbu nebo investovat pár dolarů a mít přístup ke všem funkcím grafu.

 

Myšlenka platformy tedy spočívá v tom, že můžete mít ÚPLNOU AUTONOMII, abyste mohli lépe komunikovat svůj výzkum. Každý centimetr obrázku tak bude obsahovat potřebné informace.

A pokud se nemůžete dívat právě teď, nezoufejte! Níže jsme oddělili hlavní tipy, jak vytvořit vědecké grafy:

Naučte se vytvářet grafy na platformě     Naučte se komunikovat pomocí vědeckých grafů

vytváření grafů pomocí funkce mind the graph    vytváření grafické abstrakce s myšlenkou grafu

Mind the Graph je online platforma pro vytváření vědeckých infografik, prezentací a grafických abstraktů. Zjistěte více o využití platformy pro komunikaci o vašem vědeckém výzkumu.

 

 

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony