Toto výukové video ukazuje, ako môžete vytvárať vedecké grafy s ohľadom na graf. Nebudete musieť začínať od nuly. Takto bude jednoduchšie vytvoriť niečo efektné a zaujímavé na komunikáciu vášho výskumu, pričom strávite menej času. Z vedcov robíme dizajnérov, aby sme zvýšili ich dopad!

Okrem vedecké údaje, jedným z najdidaktickejších spôsobov komunikácie nášho výskumu sú vedecké grafy, či už koláčové, stĺpcové alebo čiarové. Preto vás v nasledujúcom videu naučíme, ako rýchlo a jednoducho vytvárať grafy v rámci platformy Mind The Graph, pričom sa prispôsobia vášmu výskumu.
Vytvorenie vedeckých grafov je veľmi jednoduché, ako môžete vidieť v tomto videonávode. Okrem toho však môžete na našej platforme vytvoriť celú infografiku. Vyberte si najlepšie ilustrácie z vašej oblasti, zmeňte farby a pozadie a je to hotové!

Ak ste predplatiteľom, prejdite na do našej galérie a vyberte si tú najlepšiu šablónu. Šablónu si môžete vybrať aj vo svojom pracovnom priestore. Takto môžete vyskúšať rôzne štýly a vybrať si svoj obľúbený.
Ak nie ste predplatiteľom, môžete šablóny použiť ako inšpiráciu pre svoju tvorbu alebo investovať niekoľko dolárov a mať prístup ku všetkým funkciám grafu.

 

Myšlienkou tejto platformy je teda úplná autonómia, ktorá vám umožní lepšie komunikovať o vašom výskume. Každý centimeter obrázka tak bude obsahovať potrebné informácie.

A ak sa nemôžete pozerať práve teraz, nebojte sa! Nižšie sme oddelili hlavné tipy, ako vytvoriť vedecké grafy:

Naučte sa vytvárať grafy na platforme     Naučte sa komunikovať pomocou vedeckých grafov

vytváranie grafov pomocou funkcie mind the graph    vytváranie grafickej abstrakcie s mysľou na graf

Mind the Graph je online platforma na vytváranie vedeckých infografik, prezentácií a grafických abstraktov. Zistite viac o používaní platformy na komunikáciu o vašom vedeckom výskume.

 

 

logo-odhláška

Prihláste sa na odber nášho newslettera

Exkluzívny vysokokvalitný obsah o efektívnom vizuálnom
komunikácia vo vede.

- Exkluzívny sprievodca
- Tipy na dizajn
- Vedecké novinky a trendy
- Návody a šablóny