Znáte ten pocit, když se dozvíte o úžasném nástroji nebo softwaru? Já to znám, je to skvělý pocit. Ale pak začnete přemýšlet, co všechno vám ještě může chybět, a přejete si, aby existoval způsob, jak se dozvědět o dalších užitečných nástrojích. No, ve vědeckých článcích je vždy uvedeno, jaký software autoři použili. Co kdybyste však tyto informace mohli získat mnohem rychleji pomocí prohlížeče vědeckých nástrojů? Pokud se vám tento nápad zalíbil, měli byste znát LabWorm.

prohlížeč nástrojů labworm

LabWorm je agregátor vědeckých online nástrojů. Umožňuje vám, vědcům, být informováni o nejnovějších a nejdůležitějších nástrojích pro váš výzkum. Členové LabWorm dostávají každý týden e-maily s 5 nejčerstvějšími nástroji - budete tak neustále v obraze."

Na jejich webových stránkách si můžete vyhledat vědecké nástroje podle typu, který potřebujete, a položit si o nich otázky. Pokud víte o nějakém úžasném nástroji nebo jste nějaký vyvinuli od začátku, je to super! Zaregistrujte ho na LabWorm a podělte se o něj se svými přáteli. Také můžete hlasovat pro nejlepší nástroj týdne a získávat aktuální informace o novinkách.

S myšlenkou na pomoc vědcům po celém světě je nyní Mind the Graph také na LabWorm! Můžete pro nás hlasovat a sdílet odkaz se svými přáteli! Nyní se o Mind the Graph může dozvědět kdokoli a zlepšit své výzkumy pomocí krásných vědeckých ilustrací.prohlížeč nástrojů labwormDobře, ale co mají LabWorm a Mind the Graph společného? No, mnoho našich cílů je stejných:

  • Zlepšení vědecké komunikace
  • Zastavte plýtvání časem ve vědeckém životě
  • Posílení postavení vědců
  • Věda dostupná komukoli a kdykoli

Nemluvě o tom, že obě platformy jsou vytvořeny vědci pro vědce!

 

Podnikatelské nápady mění vědu tím, že ji činí zábavnou a dosažitelnou tak, jak vždy měla být. Neztrácejte už čas a začněte se informovat o nových trendech s LabWorm a Mind the Graph!prohlížeč nástrojů labworm

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony