Znasz to uczucie, gdy dowiadujesz się o niesamowitym narzędziu lub oprogramowaniu? Wiem, to wspaniałe uczucie. Ale potem zaczynasz myśleć, co jeszcze możesz przegapić i chciałbyś, aby istniał sposób, aby dowiedzieć się o bardziej przydatnych narzędziach. Cóż, artykuły naukowe zawsze informują, jakiego rodzaju oprogramowania używali autorzy. Co jednak, gdybyś mógł uzyskać te informacje znacznie szybciej dzięki przeglądarce narzędzi naukowych? Jeśli spodobał ci się ten pomysł, powinieneś poznać LabWorm.

przeglądarka narzędzi labworm

LabWorm to agregator naukowych narzędzi online. Pozwala on naukowcom być na bieżąco z najnowszymi i najbardziej odpowiednimi narzędziami do badań. Członkowie LabWorm otrzymują cotygodniowe e-maile z 5 najświeższymi narzędziami, dzięki czemu są na bieżąco".

Na ich stronie internetowej możesz szukać narzędzi naukowych w zależności od typu, którego potrzebujesz i zadawać pytania na ich temat. Jeśli znasz niesamowite narzędzie lub opracowałeś je od podstaw, super! Zarejestruj je w LabWorm i podziel się nim ze znajomymi. Możesz również głosować na najlepsze narzędzie tygodnia i być na bieżąco z nowościami.

Myśląc o pomocy naukowcom na całym świecie, Mind the Graph jest teraz również w LabWorm! Możesz na nas zagłosować i podzielić się linkiem ze znajomymi! Teraz każdy może dowiedzieć się o Mind the Graph i ulepszyć swoje badania dzięki pięknym ilustracjom naukowym.przeglądarka narzędzi labwormOk, ale co LabWorm i Mind the Graph mają ze sobą wspólnego? Cóż, wiele z naszych celów jest takich samych:

  • Poprawa komunikacji naukowej
  • Przestań marnować czas w życiu naukowym
  • Wzmocnienie pozycji naukowców
  • Nauka dostępna dla każdego w dowolnym momencie

Nie wspominając o tym, że obie platformy zostały stworzone przez naukowców dla naukowców!

 

Przedsiębiorcze pomysły zmieniają naukę, czyniąc ją zabawną i osiągalną tak, jak zawsze powinna być. Nie trać więcej czasu i zacznij być na bieżąco z nowymi trendami dzięki LabWorm i Mind the Graph!przeglądarka narzędzi labworm

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony