Žinote tą jausmą, kai sužinote apie nuostabų įrankį ar programinę įrangą? Žinau, tai puikus jausmas. Bet tada pradedate galvoti, ko dar jums gali trūkti, ir norite, kad būtų būdas sužinoti apie daugiau naudingų įrankių. Na, moksliniuose straipsniuose visada nurodoma, kokią programinę įrangą naudojo autoriai. Tačiau kas būtų, jei šią informaciją galėtumėte gauti daug greičiau naudodami mokslinių įrankių naršyklę? Jei jums patiko ši idėja, turėtumėte žinoti LabWorm.

labworm įrankių naršyklė

LabWorm yra mokslinių internetinių įrankių kaupiklis. Jame jūs, mokslininkai, galite nuolat gauti naujausių ir aktualiausių jūsų tyrimams skirtų įrankių. "LabWorm" nariai kas savaitę gauna el. laiškus su 5 šviežiausiais įrankiais - taip jūs nuolat esate informuoti."

Jų svetainėje galite ieškoti mokslinių įrankių, priklausomai nuo to, kokio tipo jums reikia, ir bendrauti užduodami klausimus apie juos. Jei žinote apie nuostabų įrankį arba sukūrėte jį nuo nulio, puiku! Užregistruokite jį svetainėje "LabWorm" ir pasidalykite juo su draugais. Be to, galite balsuoti už geriausią savaitės įrankį ir gauti naujausią informaciją apie tai, kas nauja.

"Mind the Graph" galvoja apie pagalbą mokslininkams visame pasaulyje, todėl nuo šiol yra ir "LabWorm"! Galite už mus balsuoti ir pasidalyti nuoroda su draugais! Dabar kiekvienas gali sužinoti apie Mind the Graph ir pagerinti savo tyrimus naudodamasis gražiomis mokslinėmis iliustracijomis.labworm įrankių naršyklėGerai, bet ką bendro turi "LabWorm" ir Mind the Graph? Na, daugelis mūsų tikslų sutampa:

  • Pagerinti mokslinę komunikaciją
  • Nustokite švaistyti laiką moksliniame gyvenime
  • Mokslininkų įgalinimas
  • Mokslas prieinamas bet kam ir bet kada.

Jau nekalbant apie tai, kad abi esame mokslininkų sukurtos platformos mokslininkams!

 

Verslumo idėjos keičia mokslą ir paverčia jį įdomiu ir pasiekiamu, koks jis visada turėjo būti. Nešvaistykite laiko veltui ir pradėkite domėtis naujomis tendencijomis su "LabWorm" ir Mind the Graph!labworm įrankių naršyklė

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai