Harika bir araç veya yazılım öğrendiğinizde hissettiğiniz duyguyu bilir misiniz? Biliyorum, harika hissettiriyor. Ama sonra, başka neleri kaçırmış olabileceğinizi düşünmeye başlarsınız ve daha faydalı araçlar hakkında bilgi edinmenin bir yolu olmasını dilersiniz. Bilimsel makaleler her zaman yazarların ne tür bir yazılım kullandığını söyler. Peki ya bu bilgilere bir bilimsel araç tarayıcısı ile çok daha hızlı bir şekilde ulaşabilseydiniz? Bu fikri beğendiyseniz LabWorm'u tanımalısınız.

labworm araç tarayıcısı

LabWorm bilimsel çevrimiçi araçların bir toplayıcısıdır. Bilim insanı olarak sizin, araştırmanız için en yeni ve en uygun araçlardan haberdar olmanızı sağlar. LabWorm üyeleri haftalık olarak En Yeni 5 Aracı içeren e-postalar alırlar - böylece her şeyden haberdar olursunuz."

Web sitelerinde, ihtiyacınız olan türe bağlı olarak bilimsel araçları arayabilir ve bunlar hakkında sorular sorarak etkileşime geçebilirsiniz. Harika bir araç biliyorsanız veya sıfırdan bir tane geliştirdiyseniz, harika! LabWorm'a kaydedin ve arkadaşlarınızla paylaşın. Ayrıca, haftanın en iyi aracı için oy kullanabilir ve yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Dünyanın her yerindeki bilim insanlarına yardım etmeyi düşünen Mind the Graph artık LabWorm'da da! Bize oy verebilir ve bağlantıyı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz! Artık herkes Mind the Graph hakkında bilgi edinebilir ve araştırmalarını güzel bilimsel illüstrasyonlarla geliştirebilir.labworm araç tarayıcısıPeki, LabWorm ve Mind the Graph'nin ortak noktası nedir? Pek çok hedefimiz aynı:

  • Bilimsel iletişimi geliştirin
  • Bilimsel yaşamda zaman kaybını durdurun
  • Bilim insanlarının güçlendirilmesi
  • Bilim her an herkesin erişimine açık

Her ikimizin de bilim insanları tarafından bilim insanları için yapılmış platformlar olduğumuzdan bahsetmiyorum bile!

 

Girişimci fikirler, bilimi her zaman olması gerektiği gibi eğlenceli ve ulaşılabilir hale getirerek değiştiriyor. Artık zamanınızı boşa harcamayın ve LabWorm ve Mind the Graph ile yeni trendlerden haberdar olmaya başlayın!labworm araç tarayıcısı

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar