Різноманітність покращує науку. Науковці повинні походити з різних середовищ, включаючи жінок, темношкірих, представників етнічних меншин та ЛГБТ+ науковців. Різноманітність робить унікальний внесок у науку. І це потрібно відзначати. Тож давайте святкувати червень як місяць гордості ЛГБТ.

На жаль, позитивних історій про ЛГБТ+ науковців, особливо тих, хто є лесбійками, бісексуалами, трансгендерами або ідентифікують себе у спосіб, який не вкладається в жодну з чотирьох літер, знайти важко. Проте є кілька прикладів. На честь місяця гордості ЛГБТ ми обираємо 2 видатних науковців, яких варто відзначити.

Сара Жозефіна Бейкер

Вона була лікарем і стала першим директором нью-йоркського Бюро дитячої гігієни, яке відіграло важливу роль у захисті здоров'я дітей та матерів у Сполучених Штатах (1908). Бейкер була лесбійкою, феміністкою та суфражисткою.

На відміну від багатьох своїх колег, які зосереджувалися на лабораторних дослідженнях у сфері громадського здоров'я, Бейкер зосередилася на профілактичних заходах і соціальному контексті захворювань. Її робота з бідними матерями і дітьми в іммігрантських громадах Нью-Йорка мала значний вплив на рівень материнської та дитячої смертності і стала зразком для міст по всій країні, а також для Дитячого бюро США, створеного в 1912 році. (Читати далі)

Її робота з вивчення впливу бідності на добробут немовлят дозволила їй забезпечити найнижчий рівень дитячої смертності в американському місті на початку 1900-х років. На ті часи це було неабияким досягненням.

Вона вийшла на пенсію в середині 1930-х років. Після цього вона переїхала до Нью-Джерсі зі своєю супутницею життя, письменницею Ідою Вайлі, та іншою жінкою-лікарем, Луїзою Пірс. Вони жили в одному будинку до смерті Бейкер у 1945 році.

29SCIB_SPAN-master1050

Бен Баррес

Він був нейробіологом зі Стенфорда і, на жаль, нещодавно помер.

Як науковець, він допоміг нам зрозуміти, що глія - це не нудні допоміжні клітини, а тісно пов'язані з нейронами симбіотичні відносини. Він був відомий своєю великою роботою як нейробіолог, а також справами, за які він боровся. Бен Баррес був відкритим і непохитним трансгендером, і був першою транслюдиною, яку прийняли до Національної академії наук. Він був невтомним захисником жінок в академічних колах і своїх студентів.

"Бен був видатною людиною. Його запам'ятають як геніального вченого, який змінив наше уявлення про гліальні клітини. Але також як невтомного захисника, який пропагував рівність і різноманітність на кожному кроці". сказав Марк Тесьє-Лавіньдоктор філософії, президент Стенфордського університету, у прес-релізі.

Бен Баррес написав статтю, опубліковану журналом Nature у 2006 році під назвою Чи справді гендер має значення? Він розкритикував кількох науковців за припущення, що "жінки не досягають успіху в науці через вроджену нездатність". Його стаття містить переконливі дані та докази, що підтверджують його позицію та його особистий досвід.

30 баррелей-статтяБільше

Він народився в 1954 році, перейшов у 1997 році у віці 43 років. До цього, будучи студентом Массачусетського технологічного інституту, він розв'язав складну математичну задачу, яка спантеличила решту його практично чоловічого класу. Тоді його професор припустив, що це зробив його хлопець. Будучи аспірантом, він програв конкурс на отримання стипендії своєму колезі-чоловікові. Однак його колега опублікував шосту частину того, що опублікував він. Він був професором Стенфорда, який нещодавно перейшов до нас. І він почув, як один із викладачів сказав: "Бен Баррес провів сьогодні чудовий семінар, але потім його роботи набагато кращі, ніж у його сестри".

"Безумовно, головна відмінність, яку я помітив, полягає в тому, що люди, які не знають, що я трансгендер, ставляться до мене з набагато більшою повагою", - написав він у журналі Nature. "Я навіть можу закінчити ціле речення, не перебиваючи чоловіка".

ЛГБТ-прайд і боротьба в STEAM

У сфері STEM (наука, технології, інженерія та математика) є проблема з утриманням жінок та представників расових меншин. І зараз, дослідження надає кількісні докази того, що ця ж проблема стосується і деяких сексуальних меншин. Але є один нюанс: утримання чоловіків, які ідентифікують себе як ЛГБТ (лесбіянки, геї, бісексуали та квір), є нижчим. У той час як жінки ЛГБТ-спільноти мають більше шансів залишитися в STEM, ніж їхні гетеросексуальні однолітки.

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони