Gali būti šiek tiek sunku paaiškinti krotoksino priešuždegiminę moduliaciją be tinkamų paveikslėlių, bet tam ir yra Mind the Graph!

Krotoksino, žiurkiažmogių nuodų, mokslinių tyrimų apžvalga

Marco Sartim ir kt. (2018) straipsnyje "Crotoxin Immunotherapeutic potential of Crotoxin" ("Imunoterapinis krotoksino potencialas") pažymėjo, kad per pastaruosius 80 metų krotoksinas tapo vienu iš labiausiai tiriamų išskirtų gyvatės nuodų toksinų.

Krotoksinas yra pagrindinis toksiškas Pietų Amerikos žiurknuodžių Crotalus durissus terrificus nuodų komponentas. Tyrimai parodė, kad C.d.t. imunomoduliacinis poveikis yra susijęs su priešuždegiminių mediatorių gamyba.

Krotoksino ir jo subvienetų gebėjimas moduliuoti imuninę sistemą suteikė naujų perspektyvų kaip galimoms terapinėms medžiagoms.

Tyrėjai peržiūrėjo 161 straipsnį.

Patikrinkite originalus straipsnis čia.

Grafinės santraukos, sukurtos naudojant Mind the Graph

Pagaminta iš Mind the Graph

Autorius, naudodamasis Mind the Graph platforma, sukūrė schematinį paveikslą, kuriame pavaizdavo kraujotakos, audinių ir ląstelių įvykius, kuriuos moduliuoja krotoksinas ir jo subvienetai uždegimo stimulo metu.

Pagaminta iš Mind the Graph

Autorius taip pat išsamiai aprašė kraujo apytaką, limfocitų patekimą į limfmazgius ir ląstelinius reiškinius, susijusius su imunosupresiniu krotoksino ir jo subvienetų poveikiu.

Štai kokia yra infografikos galia!

Atrodo, kad autorių išvados patvirtina ankstesnius šios srities darbus: "Krotoksinas galėjo slopinti specifinių antiHSA IgG1 ir IgG2a antikūnų gamybą iš HAS imunizuotų pelių, o tai rodo jo gebėjimą moduliuoti Th1 ir Th2 reakcijas", - teigė Sartim.

Dokumentų poveikis ir našumas

Galime analizuoti su Altmetric duomenų, kad šis dokumentas turėjo daugiau citatų nei 84% kitų straipsnių iš "Springer Nature".

Šaltinis Crossref

Pasinaudokite infografikų galia, kad padidintumėte ir poveikis jūsų straipsniui taip pat. Išbandykite Mind the Graph!

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai