Šiuo atveju autorius naudojo Mind the Graph, kad surinktų duomenis iš įvairių šaltinių vienoje vietoje. Be geriausių moksliškai tikslių iliustracijų, mūsų darbo erdvė turi draugišką sąsają ir ją labai lengva naudoti.

Patikrinkite visą originalus straipsnis.

Branduolinių receptorių vaidmuo kepenų fibrozei

Philipp Königshofer ir kiti (2021) praneša, kad branduoliniai receptoriai yra ligandų aktyvuojami transkripcijos veiksniai, reguliuojantys įvairių pagrindinių molekulinių signalų, susijusių su kepenų fibroze, genų raišką.

Pagrindinis kepenų fibrogenezės ląstelinis veiksnys yra aktyvuotos kepenų žvaigždinės ląstelės. Skirtingi branduoliniai receptoriai reguliuoja uždegimą ir fibrogenizmą skatinančių citokinų raišką kepenyse.

Grafinės santraukos, sukurtos naudojant Mind the Graph šiame straipsnyje

Pagaminta iš Mind the Graph

Pirmajame paveikslėlyje pateikta branduolinių receptorių apžvalga ir klasifikacija pagal subšeimas.

Pagaminta iš Mind the Graph

Viršuje matome įvairių tipų branduolinių receptorių efektorių funkcijas.

Pagaminta iš Mind the Graph

Trečiajame paveikslėlyje apžvelgiamas NR moduliacijų, kaip galimų terapinių metodų kepenų ligoms gydyti, poveikis.

Rodyklės rodo numanomą teigiamą poveikį kepenų ligoms. į viršų - (tamsiai žalia) arba žemyn (šviesiai žalia) konkrečių mechanizmų, kurie, kaip buvo pranešta, palaiko kepenų fibrozės regresiją arba mažina kepenų fibrozę, reguliavimas.

Oranžinės rodyklės nurodo NR moduliacijos poveikį ir mechanizmus, kurie yra prieštaringi arba dar nepakankamai įvertinti.

Pagaminta iš Mind the Graph

Paskutiniame paveikslėlyje pavaizduotas molekulinis NR moduliatorių, kaip galimo kepenų fibrozės gydymo būdo, poveikis, kuris, kaip pranešama, daugiausia pasireiškia HSC.

Königshofer ir kolegos teigia, kad tolesni su branduoliniais receptoriais susijusių signalų tyrimai gali padėti kliniškai kurti veiksmingus antifibrozinius gydymo būdus kepenų ligomis sergantiems pacientams.

Dokumentų poveikis ir našumas

Pasirinkę vienerių metų rodiklių palyginimo variantą su kitais straipsniais ir (arba) apžvalgomis, kurie taip pat buvo paskelbti tais pačiais kalendoriniais metais tame žurnale, galime pastebėti, kad šis straipsnis buvo cituojamas dažniau nei 57% iš jų.

Šaltinis PlumX

Pasinaudokite infografikos galia ir savo straipsniui pagyvinti. Išbandykite Mind the Graph!

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai