Egzistuoja atgyvenusi idėja, kad mokslininko gyvenimas yra uždaras, eksperimentai atliekami tik dėl smalsumo. Iš tikrųjų turime bendrauti ir dalytis rezultatais, kad gautume lėšų savo tyrimams ir darytume poveikį mokslo pasauliui ir visuomenei apskritai. Todėl labai svarbu mokėti pateikti mokslinius duomenis. Vis daugiau dėstytojų reikalauja, kad jų studentai gautų aukštos kokybės vaizdus. Be to, daugelis mokslinių žurnalų, norėdami publikuoti straipsnį, prašo grafinių santraukų. Jei reikia sukurti ir geresnes grafines santraukas, galite naudoti "mind the graph", kad sukurtumėte profesionalias grafines santraukas ir pristatymus savo moksliniams duomenims.

Turime daug mokinių, kurie naudojasi grafiku. Tačiau žinote, kad mokslinis gyvenimas nėra lengvas ir kartais sunku rasti pinigų investuoti į savo darbą. Dėl šios priežasties daugelis dėstytojų skatina savo studentus, remdami finansines išlaidas naudotis platforma. Be to, labai lengva gauti sąskaitą faktūrą, todėl universitetas pats kompensuoja mokėjimus.

Taigi, jei esate dėstytojas ir norite pagerinti savo studentų darbo pristatymą, rašykite mums. Suteiksime visą reikiamą pagalbą, kad jūsų studentai išmoktų kurti geresnes grafines santraukas ir pristatymus. Taigi, jie galės naudotis mūsų biblioteka su tūkstančiais mokslinių iliustracijų. Be to, pateikiame sąskaitas faktūras su visais finansiniais duomenimis, kurių jums reikia, kad universitetas kompensuotų išlaidas.

Peržiūrėkite kai kuriuos "Premium" naudotojo privalumus:

 

Naujų iliustracijų užsakymas "pagal pareikalavimą

Paslauga "pagal pareikalavimą" yra pagrindinis skirtumas tarp nemokamų ir "Premium" naudotojų. Jei nerandate reikiamos iliustracijos, nesijaudinkite! Būdami "Premium" naudotojas, galite prašyti naujų iliustracijų be jokių papildomų išlaidų.

"Labai ačiū už ankstesnes paukščių ir parazitų piktogramas, kurios atrodo labai gerai! Šiandien norėčiau paprašyti dar 3 paukščių rūšių:

  • Europinis balandis (jei įmanoma, sėdintis ir skrendantis)
  • Vilsono audringa žuvėdra (skrydžio metu)
  • Ilgauodegė antis (patinas ir patelė)"

daa

 

Laikykite vaizdus privačiu režimu

Susikursite Mind the Graph profilį, kurį galėsite naudoti kaip savo kūrybos ir duomenų portfelį. Tačiau jei yra kūrinių, kuriais nenorite dalytis, galite įjungti privatų režimą. Pasirinkti viešąjį arba privatųjį režimą savo kūriniams galima tik tuo atveju, jei esate "Premium" naudotojas. Visi nemokamų naudotojų kūriniai yra viešajame režime.

giphy-5-1

 

Kurkite pristatymus

 

Svarbi mokslininko darbo dalis - dalyvauti moksliniuose kongresuose ir pristatyti naujus rezultatus. Tačiau ne visada lengva gražiai sutvarkyti informaciją, kad ji patrauktų auditorijos dėmesį. Naudodamiesi "Protas su grafiku" galite sustabdyti nuobodžius pristatymus. "Premium" vartotojai gali naudotis neribotu skaidrių skaičiumi.

 

Neribotas vaizdų įkėlimas

 

Galite įkelti savo vaizdus, kad prisimintumėte grafiką ir naudotumėte juos savo kūriniuose. Taigi, jei norite importuoti savo mokslinius duomenis ir diagramas ar bet kokį kitą vaizdą, geriausias pasirinkimas - "Premium" planas. Nemokami naudotojai gali įkelti tik 1 paveikslėlį.

Pavyzdžiui, pažiūrėkite šią gražią infografiką su 5 įkeltais vaizdais:

infografico_rui (2)

Jei norite pamatyti daugiau "Premium" naudotojo privalumų, spustelėkite čia. Bet jei jaučiatės pasirengę, galite pradėti dabar:

get_updated

logotipas-užsisakyti

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

Išskirtinis aukštos kokybės turinys apie veiksmingą vaizdinį
bendravimas mokslo srityje.

- Išskirtinis vadovas
- Dizaino patarimai
- Mokslo naujienos ir tendencijos
- Mokomosios medžiagos ir šablonai