Existuje zastaralá představa, že život vědce spočívá v tom, že se uzavře do sebe a dělá pokusy jen ze zvědavosti. Ve skutečnosti musíme komunikovat a sdílet výsledky, abychom získali finanční prostředky na svůj výzkum a ovlivnili vědecký svět a společnost obecně. Proto je velmi důležité umět prezentovat vědecké údaje. Stále více profesorů požaduje po svých studentech snímky ve vysoké kvalitě. Také mnoho vědeckých časopisů požaduje grafické abstrakty k publikování článku. Pokud potřebujete vytvořit také kvalitnější grafické abstrakty, můžete k vytvoření profesionálních grafických abstraktů a prezentací k vědeckým datům použít program mind the graph.

Máme mnoho studentů, kteří používají graf. Víte však, že vědecký život není snadný a někdy je těžké najít peníze, které bychom mohli investovat do naší práce. Z tohoto důvodu mnoho profesorů podporuje své studenty a podporuje finanční náklady na používání platformy. Navíc je velmi snadné získat fakturu, takže univerzita sama proplácí platby.

Pokud jste tedy profesorem a chcete zlepšit způsob, jakým vaši studenti prezentují své práce, napište nám. Poskytneme vám veškerou podporu, kterou vaši studenti potřebují, aby se naučili vytvářet lepší grafické abstrakty a prezentace. Mohou tak využívat naši knihovnu s tisíci vědeckých ilustrací. Také vám poskytneme faktury se všemi finančními údaji, které potřebujete k proplacení od univerzity.

Podívejte se na některé výhody prémiového uživatele:

 

Vyžádání nových ilustrací "na vyžádání

Služba "na vyžádání" je hlavním rozdílem mezi uživateli zdarma a uživateli Premium. Pokud nenajdete ilustraci, kterou potřebujete, žádný strach! Jako prémiový uživatel si můžete vyžádat nové ilustrace bez dalších nákladů.

"Děkujeme za předchozí ikony ptáků a parazitů, které vypadají velmi dobře! Dnes bych chtěl požádat o další 3 druhy ptáků:

  • hrdlička divoká (pokud možno sedící a v letu)
  • Bouřňák Wilsonův (v letu)
  • Kachna dlouhoocasá (samec a samice)"

daa

 

Uchovávání obrázků v soukromém režimu

Na Mind the Graph si vytvoříte profil, který můžete použít jako portfolio své tvorby a svých dat. Pokud však nějaký výtvor nechcete sdílet, můžete jej dát do soukromého režimu. Veřejný nebo soukromý režim je možné zvolit pro vaše výtvory pouze v případě, že jste prémiovým uživatelem. Všechny výtvory bezplatných uživatelů jsou ve veřejném režimu.

giphy-5-1

 

Vytváření prezentací

 

Důležitou součástí práce vědce je účast na vědeckých kongresech a prezentace nových výsledků. Není však vždy snadné uspořádat informace tak, aby krásně zaujaly posluchače. Pomocí nástroje Graph můžete přestat s nudnými prezentacemi. Prémioví uživatelé mají k dispozici neomezený počet snímků.

 

Neomezené nahrávání obrázků

 

Můžete nahrát své obrázky, abyste si graf pamatovali, a použít je ve svých výtvorech. Pokud tedy chcete importovat svá vědecká data a grafy nebo jakýkoli jiný obrázek, je pro vás nejlepší volbou prémiový plán. Bezplatní uživatelé mohou nahrát pouze 1 obrázek.

Jako příklad se podívejte na tuto krásnou infografiku s 5 obrázky nahranými uživatelem:

infografico_rui (2)

Pokud chcete vidět další výhody prémiového uživatele, klikněte zde. Pokud se však cítíte připraveni, můžete začít hned:

get_updated

logo-odběr

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Exkluzivní vysoce kvalitní obsah o efektivním vizuálním
komunikace ve vědě.

- Exkluzivní průvodce
- Tipy pro návrh
- Vědecké novinky a trendy
- Výukové programy a šablony