Існує застаріла думка, що життя науковця має бути ізольованим, і він має проводити експерименти лише заради цікавості. Насправді нам потрібно спілкуватися та ділитися результатами, щоб отримувати кошти на свої дослідження та впливати на науковий світ і суспільство загалом. Тому дуже важливо вміти презентувати наукові дані. Все більше і більше професорів вимагають від своїх студентів високоякісні зображення. Крім того, багато наукових журналів вимагають графічні анотації для публікації статті. Якщо вам також потрібно створити кращі графічні анотації, ви можете використовувати Mind the Graph для створення професійних графічних анотацій та презентацій до ваших наукових даних.

У нас є багато студентів, які використовують Mind the Graph. Однак, ви знаєте, що наукове життя нелегке, і іноді важко знайти гроші, щоб інвестувати в нашу роботу. Тому багато професорів заохочують своїх студентів, підтримуючи фінансові витрати на використання платформи. Більше того, отримати рахунок дуже легко, тому університет сам відшкодовує платежі.

Отже, якщо ви викладач і хочете покращити те, як ваші студенти представляють свої роботи, напишіть нам. Ми надамо всю необхідну підтримку вашим студентам, щоб навчити їх створювати кращі графічні реферати та презентації. Таким чином, вони зможуть користуватися нашою бібліотекою з тисячами наукових ілюстрацій. Крім того, ми надаємо рахунки з усіма фінансовими реквізитами, необхідними для відшкодування витрат з боку університету.

Ознайомтеся з деякими перевагами преміум-аккаунта:

 

Запитуйте нові ілюстрації "на вимогу

Послуга "на вимогу" - це основна відмінність між користувачами Free та Premium. Якщо ви не знайшли потрібну вам ілюстрацію, не хвилюйтеся! Як преміум-користувач, ви можете замовити нові ілюстрації без додаткових витрат.

"Дуже дякую за попередні іконки птахів та паразитів, які виглядають дуже гарно! Сьогодні я хотів би попросити ще 3 види птахів:

  • Горлиця європейська (сидяча і, за можливості, в польоті)
  • Буревісник Вільсона (в польоті)
  • Качка довгохвоста (самець і самка)"

даа

 

Зберігайте зображення в приватному режимі

Ви створите профіль на Mind the Graph, який можна використовувати як портфоліо ваших робіт і даних. Однак, якщо є роботи, якими ви не хочете ділитися, ви можете перевести їх у приватний режим. Ви можете вибрати публічний або приватний режим для своїх робіт, тільки якщо ви є преміум-користувачем. Всі роботи безкоштовних користувачів знаходяться в публічному режимі.

giphy-5-1

 

Створюйте презентації

 

Важливою частиною роботи науковця є участь у науковому конгресі та презентація нових результатів. Однак не завжди легко організувати інформацію в красивий спосіб, щоб привернути увагу аудиторії. За допомогою Графіка ви можете покінчити з нудними презентаціями. Преміум-користувачі мають необмежену кількість слайдів.

 

Необмежене завантаження зображень

 

Ви можете завантажувати свої зображення, щоб враховувати графік і використовувати їх у своїх роботах. Таким чином, якщо ви хочете імпортувати свої наукові дані, діаграми або будь-які інші зображення, преміум-план є найкращим варіантом для вас. Безкоштовні користувачі можуть завантажити лише 1 зображення.

Як приклад, подивіться на цю красиву інфографіку з 5 зображеннями, завантаженими користувачем:

infografico_rui (2)

Якщо ви хочете дізнатися більше про переваги преміум-аккаунта, натисніть тут. Але якщо ви відчуваєте, що готові, можете почати вже зараз:

get_updated

logo-subscribe

Підпишіться на нашу розсилку

Ексклюзивний високоякісний контент про ефективну візуальну
комунікація в науці.

- Ексклюзивний путівник
- Поради щодо дизайну
- Наукові новини та тенденції
- Підручники та шаблони