Bir bilim insanının hayatının izole olmak, sadece merak için deneyler yapmak olduğuna dair modası geçmiş bir düşünce var. Aslında, araştırmalarımıza fon sağlamak, bilim dünyasını ve genel olarak toplumu etkilemek için iletişim kurmamız ve sonuçları paylaşmamız gerekiyor. Bu nedenle bilimsel verilerin nasıl sunulacağını bilmek çok önemli. Giderek daha fazla sayıda profesör, öğrencilerinden yüksek kalitede görseller talep ediyor. Ayrıca, birçok bilimsel dergi bir makaleyi yayınlamak için grafik özetler talep ediyor. Siz de daha iyi grafiksel özetler oluşturmanız gerekiyorsa, bilimsel verilerinize profesyonel grafiksel özetler ve sunumlar oluşturmak için mind the graph'ı kullanabilirsiniz.

Mind the Graph'i kullanan birçok öğrencimiz var. Ancak, bilimsel hayatın kolay olmadığını ve bazen çalışmalarımıza yatırım yapacak parayı bulmanın zor olduğunu biliyorsunuz. Bu nedenle, birçok profesör öğrencilerini teşvik ediyor ve platformu kullanmaları için finansal maliyeti destekliyor. Dahası, fatura almak çok kolay, bu nedenle Üniversite ödemeleri kendisi geri ödüyor.

Bu nedenle, eğer bir profesörseniz ve öğrencilerinizin çalışmalarını sunma biçimlerini geliştirmek istiyorsanız, bize yazın. Öğrencilerinizin daha iyi grafiksel özetler ve sunumlar oluşturmayı öğrenmeleri için ihtiyaç duydukları tüm desteği sağlayacağız. Böylece, binlerce bilimsel illüstrasyon içeren kütüphanemizin keyfini çıkarabilirler. Ayrıca, üniversiteden geri ödeme almanız için gereken tüm finansal ayrıntıları içeren faturalar sağlıyoruz.

Premium kullanıcı olmanın bazı avantajlarına bakın:

 

'Talep üzerine' yeni illüstrasyonlar isteyin

"Talep üzerine" hizmet, Ücretsiz kullanıcılar ile Premium kullanıcılar arasındaki en önemli farktır. İhtiyacınız olan illüstrasyonu bulamazsanız, endişelenmeyin! Premium kullanıcı olarak, hiçbir ek ücret ödemeden yeni illüstrasyonlar talep edebilirsiniz.

"Çok iyi görünen önceki kuş ve parazit ikonları için çok teşekkürler! Bugün 3 kuş türü daha rica etmek istiyorum:

  • Avrupa Kumrusu (mümkünse otururken ve uçarken)
  • Wilson fırtına kuşu (uçarken)
  • Uzun kuyruklu ördek (erkek ve dişi)"

daa

 

Görüntüleri gizli modda tutun

Mind the Graph'de yaratımınızın ve verilerinizin portföyü olarak kullanılabilecek bir profil oluşturacaksınız. Ancak, paylaşmak istemediğiniz herhangi bir eser varsa, özel moda koyabilirsiniz. Yaratımlarınız için genel veya özel modu seçmek yalnızca premium bir kullanıcıysanız mümkündür. Ücretsiz kullanıcıların tüm kreasyonları genel moddadır.

giphy-5-1

 

Sunumlar oluşturun

 

Bilim insanı olmanın önemli bir parçası da bilimsel kongrelere katılmak ve yeni sonuçlar sunmaktır. Ancak, dinleyicilerin dikkatini çekecek şekilde bilgileri güzel bir şekilde organize etmek her zaman kolay değildir. Mind the Graph ile sıkıcı sunumları durdurabilirsiniz. Premium kullanıcılar sınırsız sayıda slayt kullanabilir.

 

Sınırsız resim yükleme

 

Resimlerinizi grafiğe dikkat etmek ve kreasyonlarınızda kullanmak için yükleyebilirsiniz. Bu nedenle, bilimsel verilerinizi ve grafiklerinizi veya başka herhangi bir görüntüyü içe aktarmak istiyorsanız, premium plan sizin için en iyi seçenektir. Ücretsiz kullanıcılar yalnızca 1 resim yükleyebilir.

Örnek olarak, kullanıcının yüklediği 5 resimden oluşan bu güzel infografiğe bakın:

infografico_rui (2)

Premium kullanıcı olmanın daha fazla avantajını görmek istiyorsanız buraya tıklayın. Ancak kendinizi hazır hissediyorsanız, şimdi başlayabilirsiniz:

get_updated

logo-abone ol

Haber bültenimize abone olun

Etkili görseller hakkında özel yüksek kaliteli içerik
bilimde iletişim.

- Özel Rehber
- Tasarım ipuçları
- Bilimsel haberler ve trendler
- Öğreticiler ve şablonlar