Istnieje przestarzała idea, że życie naukowca polega na izolacji, przeprowadzaniu eksperymentów tylko dla ciekawości. W rzeczywistości musimy komunikować się i dzielić wynikami, aby uzyskać fundusze na nasze badania i wpływać na świat nauki i społeczeństwo w ogóle. Dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jak prezentować dane naukowe. Coraz więcej profesorów wymaga od swoich studentów wysokiej jakości zdjęć. Również wiele czasopism naukowych wymaga abstraktów graficznych do publikacji artykułów. Jeśli chcesz tworzyć lepsze streszczenia graficzne, możesz użyć mind the graph do tworzenia profesjonalnych streszczeń graficznych i prezentacji danych naukowych.

Mamy wielu studentów, którzy korzystają z mind the graph. Wiadomo jednak, że życie naukowe nie jest łatwe i czasami trudno jest znaleźć pieniądze, aby zainwestować w naszą pracę. Z tego powodu wielu profesorów zachęca swoich studentów, wspierając koszty finansowe korzystania z platformy. Co więcej, bardzo łatwo jest otrzymać fakturę, więc uniwersytet sam zwraca płatności.

Jeśli więc jesteś profesorem i chcesz poprawić sposób, w jaki Twoi studenci prezentują swoje prace, napisz do nas. Zapewnimy wszelkie wsparcie, jakiego potrzebują twoi studenci, aby nauczyć się tworzyć lepsze graficzne streszczenia i prezentacje. Dzięki temu mogą oni korzystać z naszej biblioteki z tysiącami ilustracji naukowych. Dostarczamy również faktury ze wszystkimi szczegółami finansowymi, których potrzebujesz, aby otrzymać zwrot kosztów od uniwersytetu.

Zobacz kilka korzyści płynących z bycia użytkownikiem premium:

 

Żądanie nowych ilustracji "na żądanie

Usługa "na żądanie" jest główną różnicą między użytkownikami Free i Premium. Jeśli nie znajdziesz ilustracji, której potrzebujesz, nie martw się! Jako użytkownik Premium możesz zamówić nowe ilustracje bez dodatkowych kosztów.

"Wielkie dzięki za poprzednie ikony ptaków i pasożytów, które wyglądają bardzo dobrze! Dzisiaj chciałbym poprosić o 3 kolejne gatunki ptaków:

  • Turkawka europejska (siedząca i w locie, jeśli to możliwe)
  • Perkoz dwuczuby (w locie)
  • Kaczka długoogoniasta (samiec i samica)"

daa

 

Zachowaj obrazy w trybie prywatnym

Utworzysz profil na Mind the Graph, który może być używany jako portfolio twoich dzieł i danych. Jeśli jednak jest jakieś dzieło, którego nie chcesz udostępniać, możesz umieścić je w trybie prywatnym. Wybór trybu publicznego lub prywatnego dla swoich dzieł jest możliwy tylko wtedy, gdy jesteś użytkownikiem premium. Wszystkie dzieła użytkowników darmowych są w trybie publicznym.

giphy-5-1

 

Tworzenie prezentacji

 

Ważną częścią bycia naukowcem jest udział w kongresach naukowych i prezentowanie nowych wyników. Jednak nie zawsze łatwo jest zorganizować informacje w piękny sposób, aby przyciągnąć uwagę odbiorców. Dzięki mind the Graph możesz przestać prowadzić nudne prezentacje. Użytkownicy Premium mają do dyspozycji nieograniczoną liczbę slajdów.

 

Nieograniczone przesyłanie obrazów

 

Możesz przesyłać swoje obrazy, aby mieć na uwadze wykres i używać ich w swoich kreacjach. Jeśli więc chcesz zaimportować swoje dane naukowe i wykresy lub dowolny inny obraz, plan premium jest dla Ciebie najlepszą opcją. Darmowi użytkownicy mogą przesłać tylko 1 obraz.

Przykładem może być ta piękna infografika z 5 obrazami przesłanymi przez użytkownika:

infografico_rui (2)

Jeśli chcesz zobaczyć więcej korzyści z bycia użytkownikiem premium, kliknij tutaj. Ale jeśli czujesz się gotowy, możesz zacząć już teraz:

get_updated

logo-subskrybuj

Zapisz się do naszego newslettera

Ekskluzywne, wysokiej jakości treści na temat skutecznych efektów wizualnych
komunikacja w nauce.

- Ekskluzywny przewodnik
- Wskazówki dotyczące projektowania
- Wiadomości naukowe i trendy
- Samouczki i szablony